Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom részletre venni...

Telekom részletre venni telefont hülyeség?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok még. 18 éves. Igazából a jelenlegi telefonom megadta magát. Sajnos nem tehetem/tehetjük meg, hogy új vagy használt telefont vegyek. /hirtelen 30ezer körüli ár kicsit sok lenne/


Telekonál viszont kamatmentesen havi internettel + a készülék összesen 5800Ft lenne. 22 hónapra. Ha őszinte leszek nem igazán érdekel, hogy mire kifizetem, már max a felét fogja érni a telefon.

Hülyeség ez a havi 5800ft vagy nagyon lassan de gyűjtsek egy hát eléggé lassú telefonra?



2019. okt. 23. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
2019. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre tervezhetően nem okoz gondot a havi részlet fizetése két éven keresztül (anyuék mindenképp bólintsanak rá, ha diákmunkazol is esetleg, az nem életbiztosítás...), akkor miért ne? Jobb telefonod lesz, mintha összekuporgatnál egy használtra, újonnan tutira nem lesznek rejtett hibái, lesz rá garancia, stb.

Csak nézd meg azt is, hogy milyen csomagban van, mert jellemzően minél drágább egy díjcsomag, annál jobb áron van a telefon, a kettő együtt igencsak megugorhat (főleg a telekom válassz hívást+netet külön összeállításában).

2019. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából ezt a havi díjat magamtól is tudnám fizetni/vagy maximum néha 1-2ezer ft-tal kéne kiegészíteniük, ami szerintem teljesen vállalható, szerintük is/

Nagyon nem szeretem ezt a részletfizetéses dolgot. Csak tényleg szükséges egy napi teljesen használható telefon.

2019. okt. 23. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek nagyressze reszletre hoz ki telefont.

Nincs ebben semmi.

Csak vigyazz ra,mert ha osszetorod,beazik egyebek akkor is fizetned kell a havi reszletet.

Es ne szaladjon el a paci veled,hogy ohh,ez csak 1000-2000ft al dragabb havonta.

Egyebkent van amikor kifejezetten jol josz ki ilyen vasarlassal.

En nemreg vettem egy mate 20 prot a T nel.a vegosszeg 130 ezer lesz.mediaban 300 ezer a telefon.en mondjuk csak ezert vettem meg reszletre,hulye lettem volna tobb mint a duplajat kifizetni.

A csomagom igy is,ugy is annyi amennyi.

2019. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van meglévő előfizetésed, ami legalább féléves, akkor minden további nélkül.

Ha nincs, akkor mobilelőleget kérnek, ami a telefon árának a 20-80%-a is lehet. Hitelképességi vizsgálat alapján.

Otthoni szolgáltatás ( pl internet ) mellé lehet kamat mentes részletre vásárolni 2 év szerződés hosszabbítással, viszont lista áron 22 havi kamatmentes részlete. Itt is legalább 6 hónapos számla múlt kell.

Esetleges tartozás, vagy késedelmes számlabefizetés esetén nem fonak adni részletfizetést.


Ha a fentieknek megfelelsz, akkor nyugodtan vegyél. A részlet kamatmentes, szolgáltatás meg egyébként is kell.

2019. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!