Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android frissítés az aksi...

Az android frissítés az aksi üzemidejét csökkenti?

Figyelt kérdés

Írta valaki, azzal az androiddal jó az okostelefon amivel kijön, a frissítésekkel csak az aksi üzemideje csökken.


Én ellenkezőleg tudtam, a frissítések javítanak az aksi üzemidjén.


Mi az igazság?



2019. okt. 24. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mi az igazság?"

Nincs igazság.

De az eredeti rendszerrel általában elvan a készülék.

Az android sajnos nem személyreszabott, mint pl. az iphone esetében.

Így nincs általános érvényű okosság.

Nálam is volt egy frissítés, ami hazavágta az akku üzemidőt, egy hetem ráment mire kimazsoláztam mi okozza. De azóta már eltelt 2,5 év és még mindig jó.

2019. okt. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A félelempropaganda sugallja azt, hogy állandóan frissíteni kell, mert leharapja a farkadat az ördög. A valóságban viszont a frissítések lehetnek problémamanetesek és lehetnek problémásak is. A frissítések tesztjét lényegében a felhasználói közösség végzi el a béte verziókon. Érdemes várni egy kicsit és a készülék fórumaiban beleolvasgatni a véleményekbe. Egyáltalán nem rika, hogy 1-1 frissítést szidalmaz az úri közönség, többek között az akkuidő okán.
2019. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!