Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 vagy...

Samsung Galaxy A70 vagy Xiaomi Mi 9T? Csak olyanok írjanak akik tényleg jól értenek a telefonokhoz!

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mi 9T jobb. A70nek a kijelzőze nagyobb és egy kicsit szebb is de xiaominak pedig a kamerája és a procija sokkal jobb. A szelfikamera xiaominál hát.. keveset használd inkább hogy ne menjen hamar tönkre a motorja.
2019. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

"keveset használd inkább hogy ne menjen hamar tönkre a motorja."


Ja, vigyázz vele kérdező, nehogy kinyisd több mint 300 ezerszer vagy többször a szelfi kamerát mert ugrik róla a garancia...


Bruh...

2019. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
2# mi van te nagyokos? Samsung is elrontotta először a Foldot mert az "készen kiforrott technológia"
2019. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Az teljesen más téma, a mostani verzió sem tökéletes, sőt...

OnePlus-nak van 12 órás motor tesztje, ami idő alatt közel 12000 alkalommal fel-le ment a kamera, összesen 30000+, és így sem volt semmi baja.

2019. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Én már régen kinéztem magamnak a Galaxy A70-et, mindenképp olyat fogok venni, saját igényeim szerint ez nálam nem is kérdéses, de amúgy a dolog általánosságban nem ilyen egyszerű, mivel mindkét telefonnak vannak előnyei és hátrányai is a másikkal szemben!

Xiaomi-nál például számomra eleve kizáró ok, hogy nem bővíthető a memóriája, hiába nagy a tárhely, az akkor is biztosabb érzetet nyújt! Illetve én sem bízom a "motorizált" kamerában, mert például a szenzor hiába jó, ha a mechanizmus bedöglik...

Fényképező pro és kontra, de nagyon minimális az eltérés, akksi mindenképp a Samsung, viszont a Xiaomi erősebb hardverét sem lehet figyelmen kívül hagyni, az különösen vonzó, hiába elég erős bármihez a Samsung is!

Ár érték arányban mindkettő nagyon megéri, viszont a Samsung eléggé sokfunkciós, igaz, vannak akik felét sem használják ki, szóval kérdés hogy mi fontos és mi nem, ezt Neked kell tudni, én nem tudok egyértelmű javaslatot tenni bármelyikre is!

2019. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!