Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen márkájú mobilt nem...

Benczra kérdése:

Ti milyen márkájú mobilt nem vennétek meg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#6-os, tapasztalatból mondom, hogy egy Huawei szuper minőségű, megbízható, de ha Te csak azért szívni akarsz egy clone-telefonnal, mert iPhone-nak néz ki, akkor hajrá! :D

Nálam a márka a legutolsó szempont, de csak az igények után, persze azért noname márkát én sem vennék! Tehát az ilyen Ulefone, iLike, Cubot, meg társaik abszolút ki vannak zárva!

Az ismert márkák közül pedig iPhone-t én sem vennék, egyrészt a kötöttségek miatt, másrészt nekem például a szoftver kezelhetősége is bonyolultabb (rajtam kívül mindenkinek az van a családban, így volt lehetőségem kipróbálni), és persze a memóriája sem bővíthető! Illetve szintén a memória bővítés hiánya miatt OnePlus-t sem vennék.

Azon kívül viszont márkától független vagyok, bármi jöhet: Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, LG, Sony, Nokia, Asus.

2019. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ősidőkben: Alcatel, Sagem

Közelmúlt: iPphone, kína csodamárkák (ilyen-olyan phone, elephone, ulephone és társai), Huawei

Jelenleg: iPhone, Huawei, névtelen kínai,

2020. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!