Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapok sms-eket a +36-30-...

Miért kapok sms-eket a +36-30-555-5526-os telefonszámról aminek az üzenetében Huawei ellenőrző kód szerepel, amikor nekem Samsungom van?

Figyelt kérdés
Olvastam erről a telefonszámról, több negaítv hozzászólást is. Eznem az első eset, egyszer valamilyen instagrammos belépést észleltek majd kaptam egy linket, a másik a mostani a Huaweis ellenőrző kód. Mit lehet ez ellen tenni?
2019. okt. 26. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Szóval a huawei már más gyártók telefonjain is kutat. Hova süllyednek ezek?
2019. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

valaki a te számodat adta meg véletlenül (vagy nem) ahova az ellenörző kódot kéri.

Egy belépéshez, vagy aktiváláshoz kell ez a kód

2019. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a hozzászólásokat.

Közben kerestem én is és elég sokérdekes dolgot látok erről a számról. Főleg, hogy nekem már nem ez az első eset és a 2 nem is esik egybe.


[link]

2019. okt. 26. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

a 2-es vagyok

közben megnéztem a telefonomban

én erről a számról a twitch, a facebook, az insstagarm és a google-től kaptam kódokat a kétlépcsős bejelentkezéshez.


(amit nagyon ajánlok, hogy kapcsoljon be, mert nagy bajság lehet ha valaki belép a fiókjába! Én azért kapcsoltam be mindenhol a kétfaktoros hitelesítést, mert kaptam a guglitól egy üzenetet, hogy Moszkvából próbáltak belépni a gmailembe....)


Szal még mindig azt mondom, hogy valaki félreírta a számot.

te is szívsz, mert kapod az üzeneteket

az a marha is szív, mert nyomkodja az 'üzenet újraküldése" gombot és csodálkozik, hogy nem kap semmit :DDDDD


képernyőképem: [link]

2019. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/4 Nagyon szépen köszönöm. Ezt hol tudom beállítani?

Sajnos én amikor az első instagrammos sms-t megkaptam rámentem a linkre, de egy facebookos oldalra vitt, de a keresett oldal nem található ezt hozta ki. Viszont mivel nem néztem alaposan át az sms-t későn vettem észre, hogy elég sok a helyesírási hiba benne.

2019. okt. 26. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért kapok sms-eket a +36-30-555-5526-os telefonszámról "

Mert a te számod adta meg valaki tévesen.

Attól még aludhatsz nyugodtan.

2019. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

(1) Euronics-csomag var Onre. Kerjuk, nezze meg es igazolja vissza: www.bhg.life/h6/?n=286117

*One lett a 2-ik hely a(z) Euronics sorsolason 06.25-an

Most kaptam én is egy ilyen üzenetet ettől a számtól

2020. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7-esnek válasz

Üdv


Én is kaptam az előbb egy ilyen üzenetet

Kamu az egész nehogy rá menj az oldalra

Miután kitöltöttél három kérdést utána átdob egy botmediaz nevű oldalra és kérni fogja a bankkártya adataidat

1 euró és tiéd a telefon


Aljas dolognak tartom, hogy egy ilyen cégnek mint az Euronics lerombolja a hitelességét, megérdemelne egy súlyos büntetést és az emberek naivitásáról nem is beszélek


EZ CSAK SZEMÉT ADATGYŰJTÉS HOGY LEAMORTIZÁLJA A PÉNZETEKET!!!!

VIGYÁZZATOK ÉS FIGYELJETEK!!


:)

2020. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről a számról kaptam egy UPC-s fizetési felszólítást, hogy fizessem be a hátralékot, különben jogi útra terelik. Link, ahol befizethetem... természetesen töröltem. Kamu...
2020. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!