Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szoktatok telefont...

Honnan szoktatok telefont rendelni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Legutóbb Turbado-ról de nem túl gyakori jelenség.(a jelenlegi kínálatot megnézve ez változatlan marad)
2019. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mostani Huawei az első okostelefonom, 4 és fél éves, és anno én is a Turbado-tól rendeltem. Bár nem a legolcsóbb, de alapból gyári garancia is van (+ bolti), és csakis új telefont árulnak, használtat nem, sőt, nem is javítanak, garanciában is mindenképp új telefont kapsz! Nekem szerencsére nem volt rá szükség, de valószínűleg az újat is innét fogom rendelni!

Amúgy sajnos vannak olyan webshopok, amik új, újracsomagolt, és használt telefont is árulnak, de mégsem írják ki a státuszt, az ilyeneket inkább hanyagold! Turbado-n kívül amik még szintén csak új telefont árulnak:

Media Markt

Euronics

Extreme Digital

Digi Partner

2019. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én a OnePlustól rendeltem direktben.
2019. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindig a telefon márkaboltjából.
2019. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. nov. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!