Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonbiztosítás vonatkozik-e...

Telefonbiztosítás vonatkozik-e vajon erre a káreseményre?

Figyelt kérdés

Tegnap leejtettem a telefonom, a képernyő szélén keletkezett egy fél körömnyi fekete folt, de fizikai törés nem látszik a telefonon. Mára a képernyő alsó fele elhalványult és egy-két fényes csík van a kijelző alján.

Fizikai törés nincs rajta, de óráról, órára rosszabb a képernyő.

Biztosítás van rajta, de nem tudom, hogy ez biztosítási esemény-e, mert a szabályzat szerint törésre vonatkozik.



#biztosítás #káresemény #telefon telefonbiztosítás
2019. okt. 28. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen érvényes erre is.
2019. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval a biztosításod törésre vonatkozik, de neked eltörni nem tört, csak a panel hibásodott meg.

Vágd a földhöz a telefonod, úgy elreped a képernyő biztosan aztán beviheted biztosításra.


Szerintem csak a panel hibájával nem fognak foglalkozni, mert az nem törés, ezért írtam a fentit.

Amúgy nem hülye ötlet, szerintem. De ha így is beveszik, azért ne verd rommá! :)

2019. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ám, de ha jelen állapotában nem veszik be, és két nap vagy hónap mulva viszem hogy most már eltört, akkor kilóg a lóláb. Viszont ha össszetöröm és úgy mondják azt, hogy valamire hivatkozva nem veszik be, akkor meg magammal babráltam ki.

Ezért kérdezem, hogy mi a tapasztalat.

2019. okt. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!