Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefont szeretnék...

Xiaomi telefont szeretnék venni a MI9-es modellt, ezért az árért van esetleg más Xiaomi készülék ami felülmúlja?

Figyelt kérdés
Igazából egy gagyi régi Huawei-em van , már lassú . Olvastam teszteket, és arra jutottam hogy azért a pénzért amiért a Xiaomi telók mennek, nagyon sokat nyújtanak. Olvastam hogy nincs Jack dugó, illetve Nem vízálló, ezek nem is zavarnak. Jó kijelző bika hardver jó kamera. Ezen az áron (130.000ft ) van esetleg újabb modell, vagy telefon ami tudja ezt a szintet ilyen áron ?

2019. okt. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én helyedben a mi 9t pro-t választanám sima mi 9 helyett, ugyan is a másodlagos hátlapi kamerája kicsit kevesebb megapixel, cserébe popup kamerája van, tehát elöl csak képernyő van, és a kamera motorral jön ki, illetve jóval nagyobb akksi van a telefonban, ugyan olyan hardver és képernyő mellett, szóval jól bírja.
2019. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 a pronak
2019. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó mobil, pár hónapja használom, egyetlen, és egyben legnagyobb hátránya az akku kapacitása, már csak ezért lehet hogy a 9T Pro-t venném.


Ha nem kell:

- Infrared

- Vezetéknélküli töltés

Akkor mindenképp a 9T Pro-t venném, helyette ezeket kapod:

+ FM rádió

+ Nagyobb akku

+ Jack

+ Jobb ujjlenyomatolvasó

- Minimálisan gyengébb kamera


Egyéni preferencia, hogy a pop-up kamera kinek hogy jön be, csak az arcfelismerés lesz lassabb, ha használni akarod.


Teljesítménybeli különbség nemigen van, mindkettő brutál.

2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Xiaomi jó, mert nem húzza le a vásárlóit, de ez csak a középkategóriára vonatkozik:


Xiaomi Redmi Note 7 Dual Sim 4GB RAM 128GB Red EU


68.897 Ft


4 x 2.2 GHz & 4 x 1.8 GHz

Snapdragon 660


Képernyő átmérő 6.3

Kamera felbontás (MP) 48 + 5

Másodlagos kamera 13

Aksija is szuper

Kapacitás (mAh) 4000

Micro sd igen



130 ezerért sokkal jobb márkát kapsz.


Samsung Galaxy A50 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 128GB, LTE, Fehér , 32 GB-os micro SD kártyát tartalmaz.


103.400 Forint


25 MP-es Low Light kamera

8 MP-es Ultraszéles kamera

5MP-es Élő Fókuszos kamera



forradalmi 123°-os ultraszéles lencséknek köszönhetően még mesésebb videókat készíthetsz.


240 FPS-es Slow-mo funkció.

6.4"-es, FHD+ felbontású, következő generációs Super AMOLED kijelző. kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasó. 15 W-os gyorstöltési funkcióval pillanatok alatt feltöltheted a telefonodat. Ennek is 4000-es az aksija.



Vagy ott a Samsung Galaxy A80 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 128GB, LTE, 8GB RAM Processzor frekvencia 2.2 GHz

Már 174.990 ft 230 ezerről indult, nem gagyi telefon.


Vagy egy másik Huawei-el sem jársz rosszul.

2019. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 9T Pro tulajként, szinten egy + voks a Pro-ra. Az előttem szóló már leírta a főbb specifikációkat, miért jó az.


Ha nem fáj neked az hogy a Mi 9T Pro-ban nincs vezeték nélküli töltés illetve nincsen annyira brutálisan kiemelkedő kamerateljesítménye mint a Mi 9-nek, akkor szerintem ezt a készüléket válaszd! :)

2019. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!