Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném lecserélni Samsung...

Zoli1333 kérdése:

Szeretném lecserélni Samsung galaxy a7 2018 64gb-os telefonomat egy iphone 6 32gb-osra, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Lecserélni azért szeretném mivel számomra az ios sokkal stabilabb rendszer
2019. okt. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem ajánlanám mert, a Samsung tavalyi az alma meg több éves modell.
2019. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem érné meg S6 max s10 cserélném le nem egy buta almára.
2019. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
40%
Az android is teljesen stabil. Nem érné meg, csak valami újabb iPhone-ra. Az iPhone 6 régi, csak 1gb ram van benne, ami iOS-hez is kevés. Emellett a 32GB tárhely semmire sem elég 2019-ben. Igazából az iPhone 6 minden téren visszalépés lenne.
2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

iPhone 6 ra semmiképp

apámnak is a7 2018 van és szerintem egy teljesen jó müködő telefon

lehet hogy a kamera túl éles de ez van

2019. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a céges telefonom ilyen Samsung mint a tied, a sajátom pedig egy iPhone 8+, Tehát van összehasonlítási alapom. Mindkettőnek megvan a jó és rossz oldala is, de nekem mégis az iPhone kényelmesebb, több hasznos funkcióját látom, még így is hogy nem használom ki teljesen. Tehát én erre szavaznék, ill. ujabb verziojara.
2019. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez komoly? Hogy jut eszedbe egyáltalán egy tavalyi modellről egy több évesre váltani?
2019. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!