Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ekkora baj ha valaki...

Miért ekkora baj ha valaki részletre vesz telefont?

Figyelt kérdés

Pláne manapság amikor ezer meg tízezer kedvezmény,kamat nélkül kapod majdnem féláron miért fáj az embereknek ha részletre vesznek telefont?


Jön a másik kifogás,hogy mert előfizetnek még pluszba más dolgokra,amivel többre jössz ki biztos. De az pedig az internet meg hívás amit nagy eséllyel olyat választasz amit kihasználsz és kell neked vagy is azzal is nyertél mert azt vetted amit akarsz. Akkor mi a gond?



2019. okt. 30. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a gáz, aki már hónap végén kaját nem tud venni, de azért részletre vesz többszázezres telefont.
2019. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj csak szánalmas. Egyrészt hogy valaki képes 100 eurónál többet kiadni olyan kütyüre ami 1-2 hónap múlva a felét éri, másrészt hogy valakinek nincs ennyije, hogy le legyen tudva és ne hónapokig kelljen fizrtgetni.
2019. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Én azt tartom gáznak, mikor korom beli, bár iknább nálam fiatalabb veri magát hogy ájfón 89 xsz max plus-a van, és a szülei veszik részletre.

Szerintem egyébként semmi gond nincs vele, amíg az ember tudja fizetni, és nem a fele élete kerül ebbe. Nekem is részletre van telefonom (samsung a50, nem csúcskészülék), azon egyszerű okból, hogy nem tehettem meg, hogy ekkora árért (85-100 ezer ft) vegyek egy összegben telefont + előfizetősre váltottam. Így havi 10 ezer ft alatt kijövök, ami nyilván nem kevés, de szerintem abszolút elfogadható, és ha ezt elmondom az embereknek akkor talán jobban megértik.

2019. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
58%

Az a gond, hogy lekotod magad.


Ha nincs pénzed, új telora, akkor vegyél használtan.

Ez a kisemberek hozzáállása,a mindig új mobil,

2019. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 meszike91 ***** válasza:
82%
Annak aki ki is használja a hozzá járó csomagot megéri. Ellenkező esetben ráfizetés.
2019. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok. Én amúgy tanuló vagyok középsuliban havi 35 ezret kapok (árvasági), és azon kívül nyilván itthon kaját, de ha kell valami akkor arra össze spórolok, és édesapám kimondta ő nem vesz nekem telefont, 20 ezerért pedig nem akartam mert hát az mégsem az igazi. Csúcskészüléket pedig nem fogok, mert szerintem annyit nem ér egy telefon.

Nem tudom, ez szánalmas e, szerintem nem...

2019. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Az a szanalmas mikor valaki reszletee vesz telefont de alapveto dolgokra nincs penze.

En soha nem vettem hitelre telefont.


Van aki megveszi a gyerekenek a legujabb iphonet de ruhat meg nem tud venni, a gyerek a zsebpenzebol vesz maganal cipot mert a szuleinek nem telik ra.

2019. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom hogy más hogy van vele, de engem marhára nem érdekel hogy ki szólt be a kérdezőnek és miért itt sírja ki magát. Azt vesz amit akar.
2019. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
6# 2-és vagyok. Szerintem meg szánalmas igen. Mérnökként Németországban évekig 30 eurós telefonom volt, mert az ügyfél gyáraikban tilos volt kamerás telefont használni aztán rájöttem hogy ha eddig nem volt cserép bunkofonom akkor most minek. Váltottam középvezetőnek, ott sem volt rá szükség. Szóval nem fogok senkit sajnálni hogy a kevésből vesz részletre, mert a 20 ezer forintos zsenánt.
2019. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Bár mikor kellhet az pénz amit részletre szánsz más fontosabb dolgokra és nem lesz akkor fogod a fejed majd.
2019. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!