Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad ilyen telefont venni?...

Szabad ilyen telefont venni? Van előnye? Android one az mi? Jobb mint a One UI?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 31. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Szabadni szabad, de én nokia telefont nem ajánlanék. Nagyon szép, hogy visszahozták a nagy finn nevet, de a nokia okostelefonjai szörnyűek szerintem, túlárazottak, és nem jó a szoftverük egyszerűen. Inkább válassz egy xiaomi, huawei, samsung telefont, de ha adsz egy max árat, akkor ajánlok telefonokat, de nokiát szerintem inkább ne.


Az android one az egy program (nem szoftver), úgy értem, hogy 2 évig biztosan kap frissítést, és előbb kapja meg a biztonsági frissítéseket, mint egy nem android one-os teló (legalábbis ezt állítják), mert ennek a szoftverét nem a nokia, hanem maga a google felügyeli. Ezért például nem is nokiás felülete van, hanem teljesen gyári, puritán android, ami nem baj, csak nem a legszebb, mint pl a one ui (ez a Samsung felülete).

2019. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
400000 FT-ig
2019. okt. 31. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom negyven és nem négyszáz ezer XD.
2019. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
40 akart lenni :)
2019. okt. 31. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Xiaomi redmi 8a

Xiaomi redmi 7

Huawei y6 2019


Ezeket ajánlanám, de inkább a két xiaomit, és ha teheted a 8a-t, mégpedig mert ebben a legnagyobb az akksi:)

2019. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Samsung a10 még essetleg.
2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
87%

Semmi gond a Nokiákkal, csak szär a marketingje! A 2110-esóta csak Nokiám van, rövid ideig, míg nem volt Nokia, addig Microsoft Lumia, még Billék sem tudták elqrni!

Van a családban 3-as, 5-ös, 7,1-es, mind tökéletesen működik.

Egyedül a 9-es alá nem tettek elég erős hardvert, ás kissé gyenge a 6 kamerához.

2019. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qkker1 ***** válasza:
87%
Nem mellesleg azalap Android van rajta, semmi mókolás, ami lassítaná /rosszabb esetben lefagyna/, és a legelsők között kapja meg a frissítéseket amit a Google kiad.
2019. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajaj, a Nokia 4-et ne hasonlítgassuk Y szériás Huawei-ekhez.


Nyugodtan megveheted, a Nokia telefonoknak egyébként nagyobb a támogatása, mint a Samsungnak vagy Huaweinek, és tökéletes telefon lesz annak, aki ebben az árkategóriában keres készüléket.

2019. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!