Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen első okos telefont...

Milyen első okos telefont vegyek nyugdíjasként, olcsón, de újat? Nem kell túl sokat tudnia, mert félek hogy nem tudnám kezelni.

Figyelt kérdés

#olcsó-okos-telefon
2019. nov. 1. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha okos telefon kell, az független a kortól.

Olyat vegyél amilyenre szükséged van.

2019. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az olcsó..
2019. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a különféle plázákban kitett telefonokat nézd végig, melyik kijelzője megfelelő számodra (nem tudom látásprobléma van -e) melyik vezérelhető legjobban számodra, utána pedig kezdd el nézni a paramétereiket is.
2019. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb típus, ami tényleg normális és használható: Xiaomi Redmi 7
2019. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

A drága telefont épp hogy könnyebb kezelni. A nagyon olcsó okostelefonokat (kb. 30 ezer Ft alatt) mindenképp kerüld el, mert be fog lassulni, akadozni fog, folyton kiírja, hogy nincs elég memória és emiatt meg fogod utálni az egészet.


Én a 32 GB-os Xiaomi Redmi 7A-t javaslom. 30 ezer körül már meg lehet szerezni és már jól használható.

2019. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
...vagy vegyek inkább használtat? Attól félek az akkuja vacakolhat. Azért gondolom, mert a fiamtól kaptam egyet,( Huawei ....márkájú,új korában 60 ezerFt volt ) - és 1 nap alatt lemerül. Gondolom agyonhasznált az akkuja.
2019. nov. 1. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív használat mellett minden okostelefon 1 napot bír.
2019. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát az mondjuk lehet! Bár a Huawei nagyon jó márka, nekem már 4 és fél éve ugyanaz van (most is arról írok), és jól működik, csak már nagyon elavult, ezért készülök lecserélni! Viszont akármilyen minőségi fajta, használt telefont akkor sem érdemes venni, egyrészt igen az akksija miatt, másrészt akármilyen más baja is lehet, a minőség nem mindig garancia! Amúgy az akkumulátor fajtája is számít, és a Lítium-Ion sokkal hosszabb élettartamú és jobban bírja a strapát is, mint a Lítium-Polimer!

Manapság 60 ezer Ft körül pedig szerintem a Xiaomi Redmi Note 8 a legjobb telefon!

2019. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Xiaominak vannak 4000 mAh-s telefonjai olyat vegyél akár 2-3 nap használat
2019. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"félek hogy nem tudnám kezelni"

ettől nem kell félni.

Ha össze-vissza nyomkodja akkor is vissza lehet állítani a gyári állapotot! A használattal ezeket nem nagyon lehet tönkre tenni, csak ha összetörik.

Amúgy tényleg csak pénzkérdés.

2019. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!