Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukámnak megvesszük első...

Anyukámnak megvesszük első okos telefonját, milyen appokat érdemes felrakni a készülékre?

Figyelt kérdés

Sajnos angolul nem beszél. Egy iphone 6-os telefon lesz.

Köszönöm a segítséget!



2016. dec. 2. 18:40
1 2
 1/12 Trevor. ***** válasza:
100%

Első okostelefonnak, meg úgy egyáltalán, minek iPhone?


Facebook, Messenger, Viber, Skype, VLC, ha szokott dokumentumokat nézni, szerkeszteni, akkor: Microsoft Word, Powerpoint, Excel, Google vagy egyéb fordító, néhány alap játék unaloműzésre: Angry Birds, Subway Surfers, Fruit Ninja.

2016. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Alapból talán a facebook es a messenger. Talán a Gmail. Egyéb appnak csak akkor van értelme ha tényleg kell. #1 mondta hogy skype, ez baromság, manapság ki használ még skypét?

Ami a legfontosabb, inkább koncentráljatok az email cimre, apple id-re, icloud belépésre, icloud beállításokra, és ha a családban több iphone van akkor az icloud familyre.

2016. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Trevor. ***** válasza:
#2 Például én, szinte minden nap. Beszélek angoltanárra, haverokkal játék közben (nincs TS szerver mindig), illetve elég sok embernek van Skype-ja.
2016. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

meg kell kérdezni anyukádat, hogy mire szeretné használni és az ahhoz kellő appokat kell felrakni, mert többet feleslegesen minek?

konkrét dolgokra jobban tudunk tippeket adni ám :)

2016. dec. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Na az alma fanok terjesztik a szutyok mobiljukat.... Legalább kapnátok érte pénzt az apple-től
2016. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

5) ó, te cukipofa! neked ki fizet, hogy szutykozd az ájfónt? :))

ne legyünk már ennyire gyerekesek!

2016. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Senki.

Mivel a cég zseniális marketinggel rendelkezik, és a filléres mobiljukat eladják méregdrágán a laikusoknak. Igen pont neked!

2016. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az összes telefon filléres és a droidos felsőkategóriás telefonokat sem vagdossák ingyé' az emberhez.

ennyi erővel mindent szarozni kéne, de minek?

mindenki használjon olyat, amilyet akar azt' csókolom. aki ezen vérremenő vitákat képes folytatni, az nem normális :)

2016. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Androidos mobilokhoz képest az Iphone 7 32 gb ára 120e forint körül kellene hogy legyen. Ergo aki megveszi az hülye.
2016. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hohoo nyugalom a csöcsökkel :D

Először is köszönöm mindenkinek aki válaszolt a kérdésemre :)

Másodszor nem tök mindegy milyen telefon veszek anyukámnak a saját pénzemből. Én céges telefonnak iphone-t kaptam és megkedveltem, mert számomra egyszerűbb a használta.

Épp azért veszünk iphone 6os mert szerintem az egy olyan telefon ami nem lesz elavult egy alapszintű használó számára két év múlva sem. Vehetnék 6s-t vagy 7-est, de minek?

2016. dec. 4. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!