Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, helyre állitani a...

Nosound kérdése:

Lehetséges, helyre állitani a telefon Google fiókját Hard Reset után?

Figyelt kérdés
Van egy HomTom S16 Telefonom és csináltam rajta egy Hard Reset-t,mert nagyon lassú volt már megbántam.Most kér egy fiókot amivel korábban léptem be,de elfelejtettem a jelszavát és az e-mail címre se nagyon emlékszem.Otthon megtudnám csinálni vagy szervíz csak nem tudom,hogy egy ilyen kínai telefont egy GSM-be bevinnék,akkor kezdenének valamit-e vele?

2019. nov. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindjárt megszólalnak a hangok, hogy honnan loptad a telefont, de szerintem a tolvajok tudják az FRP-lock megkerülésének módozatait.

Ha máshonnan nem, a Google elárulta nekik.

2019. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. E-mail cím és jelszó nélkül nem. Vagy újat csinálsz.
2019. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 "Vagy újat csinálsz."

Mit újat? E-mail címet? Viccnek az is jó.

2019. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találj másikat..
2019. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Netről volt rendelve,nem lopott,ne induljatok ki saját magatokból első használatkor megadtam neki egy e-mail címet és egy jelszót,de ennek már több hónapja és ELFELEJTETTEM.Ha nem tudtok választ adni,akkor ne írjatok köszönöm.
2019. nov. 2. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted észre az elrejtett választ, akkor tényleg nem is érdemled meg, illetve úgysem tudnál vele mit kezdeni.

Itt csak egy szólt be neked negatívan, de az várható volt, kényszerképzetes figura.

2019. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Google,ha találtam volna használható megoldást,akkor nem tettem volna fel itt a kérdésem!
2019. nov. 3. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig angolul vannak leírások, ez biztos.

Hogy a te típusodra is, azt nem tudom, mert nem azt néztem.

2019. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!