Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van biztosítás akkor...

Ha van biztosítás akkor ingyen megcsinálják?

Figyelt kérdés
3 hete vettünk egy telefont a telenorban, a nő azt mondta 1 hónap ingyen bizrosítás van rajta törésre repedésre,beázásra,párasodásra. A tesóm leejtette és megrepedt a kijelzője. Ha a héten beviszem a telenorba akkor ingyen megcsinálják? Illetve ilyenkor vigyem magammal azt a személyt akinek az előfizetésére kihoztuk vagy elég ha én megyek a papírjaival és a telefonnal?
2019. nov. 2. 19:22
 1/10 anonim válasza:

Az menjen aki nevén az előfizetés van.

És szólok előre hogy alapból kizáró ok ha más által lett okozva a sérülés, tehát azt kell hazudni hogy aki nevén volt, őneki esett ki a kezéből pedig nagyon vigyázott mindig, véletlenül, mindent megtettetek stb. De tényleg mert arra fognak rámenni hogy egy kritériumnak ne feleljetek meg.

2019. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy hónap? Azt hogy?

Meg kell nézni a feltételeket, hogy mire ingyenes a javítás és úgy kell előadni, hogy annak megfeleljen.

2019. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első,köszi valahogy megoldjuk hogy jó legyen :)

2-es igen a hölgy akitől vettük azt mondta van egy hónap ingyen biztosítás majd automatikusan marad a biztosítás ha nem mondom vissza 1 hó után viszont akkor 3500ft/hónap. Az egy hónapból még nem estem ki de ha más választasom nincs akkor kérek még rá + hónap biztosítást. Olcsóbb mint egy képernyőcsere.

2019. nov. 2. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, értem így, világos.

Hát nem tudom hogy van ez, de lehet, hogy azzal, hogy most beviszed javítani, megcsinálják, de azzal megszűnik a biztosítás és akkor szerintem nem lehet újat kötni, de ezt csak feltételezem. Mindenesetre vidd be javíttatni, nem vesztesz semmit.

2019. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn felhívom őket megkérdezem,aztán ugy is beviszem csak kiváncsi vagyok hogy megy ez. Ilyenkor adnak cseretelefont amig a másik szervizbe van? Nem tudod esetleg?
2019. nov. 2. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Törvényileg nem kötelesek ezt biztosítani, ha éppen van raktáron, akkor adhatnak, de nem kötelességük, ott amikor leadod kiderül. De amúgy arra vigyázni kell, mint a hímes tojásra.
2019. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tapasztalat hogy nem adnak, erre készülj fel.
2019. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem adnak van másik,csak érdekelt adnak-e vajon de akkor nem varom el hogy adjanak
2019. nov. 3. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Maguktól nem adnak, neked kell kérni.
2019. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ma beszéltem egy ott dolgozóval,pont összefutottunk.ő mondta hogy ha igénylem adnak de inkább használom addig a másikat amig ezt megcsinálják
2019. nov. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!