Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonomo...

Miért nem működik a telefonomon a mobilnet?

Figyelt kérdés
Huawei Mate 20 Lite Dual Sim független telefonról van szó. Van egy sima feltöltőkártyás telefonom, amit telefonálásra használok, ezen, ha veszek adatjegyet, akkor működik a mobilnet. Van egy Telenor Homenet előfizetésem is, ami 100GB adatot biztosít minden hónapban, ezt a kártyát szeretném használni internetezésre. Mind a 2 kártya telenoros és fel is ismeri a telefon, de az előfizetéses kártyán nem lehet használni a netet. Próbáltam felcserélni a kártyákat, de az sem oldotta meg a problémát. Mi lehet a gond, miért nem akar működni?
2019. nov. 3. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy másik telefonban van a netes kártya és arról van megosztva a mobilnet, de nem szeretnék 2 telefont magamnál tartani, ezért is vettem dual simes telefont
2019. nov. 3. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
A második kártya (tehát amit nem tudsz használni) valószínű passzívra van állítva, tehát a telefon nem használja mindig. Állítsd aktívra. (Nem tudom, hogy kettő lehet e egyszerre aktív, mert akkor egyszerre kettő hálózaton van a telefon. De működnie kéne.)
2019. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom ezt megtenni? Egyébként megpróbáltam egy kártyával és akkor sincs mobilnet, a térerő jelző mellett a sarokban sincs a 4G vagy 3G ikon, ami szokott lenni.
2019. nov. 3. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítások --> dupla SIM beállításai vagy valami ilyesmi, sajnos nekem nem kétkártyás Huaweim van.


Ha így sem működik kérdezz rá a szolgáltatónál, ők részletesen el fogják mondani hogy mit kell tenned, ha nem náluk van a hiba.

2019. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy náluk van a gond, akkor a másik telóval sem működne (Doogee X6 Pro), de majd akkor felhívom a szolgáltatót.
2019. nov. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!