Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vált aranysárgára a...

Miért vált aranysárgára a telefonom kijelzője? (Samsung Galaxy J3 (2016) )

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 napban a telefonom kijelzője néha hirtelen egy felülről fekete/sötétbarnából kb. aranysárga színbe átmenő színátmenetet mutat úgy, hogy semmit nem látni abból, amit csináltam előtte. (Néha nagyon halványan, de csak körvonalakban.)

Érintésre/képernyőlezárásra majd feloldásra/vissza gombra (mikor mire) helyrejön egy darabig, aztán megint jön valamikor a színátmenet.


Képernyőfelvétellel nem tudom "lefotózni", azt fotózza le a telefon, amit az adott appban néztem a hiba előtt.

Emiatt gondolom, hogy hardware hiba, de nem értek hozzá és szerettem volna rákérdezni.


Lehet másképp is orvosolni a problémát vagy mindenképp cserélni kell a kijelzőt? Ha nem cserélem a kijelzőt mekkora az esély rá, hogy hirtelen teljesen tönkremegy a kijelző? (Gondolom benne van a pakliban...)


Köszönöm előre is!



2019. nov. 3. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg tényleg hardver hiba lesz, vidd szervízbe. Így ennyiből többet nem nagyon lehet mondani, de igen lehet, hogy rövidesen teljesen elromlik majd.
2019. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kékfényszűrőt kapcsold ki.
2019. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Elvittem szervízbe, ott ránézésre megállapították, hogy valóban képernyőhiba.


A kékfényszűrőt nem tudom, hol lehet ezen bekapcsolni, de köszönöm a tippet! :)

2019. nov. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!