Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel telefonomról nem...

Alcatel telefonomról nem tudok képeket, adatokat számítógépemre átmásolni. Alcatel 5059X-es, jó a kábele, de semmilyen külső eszközzel (pendrive, microSD, PC) nem áll szóba. Talán a telefon állapot:"titkosítva" takarja el?

Figyelt kérdés

PC Windows 10 felismeri, hogy Alcatel 5059X telefont csatlakoztattam hozzá, de teljesen üresnek mutatja könyvtárát, egy bitet sem látok benne.

Telefonomról:

alapsáv:MT6739WA, kernel:4.4.95

Alapbeállításokban, biztonság és helyben , Telefon titkosítása számomra átkapcsolhatatlanul "titkosítva" állapotban van,nem tudom még a másolásig sem kikapcsolni.

Lehet ez az oka?

Hogyan lehetne kikapcsolni?

Bluetooth-on keresztül lehet kommunikálni vele, de ez több Gigabyt-nál csigalassú,használhatatlan. Általam telefonomba becsúsztatott 32GB-os microSD kártyája saját belső memóriájaként van megformázva, kivenni hasztalan lenne.

Total commander is létező mappaként látja, de teljesen üresnek mutatja.



2019. nov. 4. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt látom egy másik telefonon (Android), hogy ha titkosítom, annak egyetlen megszüntetési módja a gyári beállítások, de akkor az összes adat elvész.

Ha belegondolsz, nálad a titkosítás pont végzi a dolgát. Megvédi az adataid a lemásolástól.

Talán csak arra vár, hogy megsimogasd, mint egy jó házőrzőt.

2019. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyenkor internetre nem lehet feltölteni a képeid, szinkronizálni vagy ilyesmi?
2019. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!