Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb telefon 100ezer ft alatt?

Legjobb telefon 100ezer ft alatt?

Figyelt kérdés

Elegem van a tularazott Samsungokbol, eddig csak Samsungom volt, de ugy erzem romlott az ar/ertek arany.


ami fontos tudjon szep kepet csinalni, a Samsung elmosodott es maganak kiszepitett kepei nem gyoznek meg "tul lagy kepek,, nem elethu.

Tudom mit varok 100alatt de erdekelne a velemenyetek!!

Ha irtok egy telefon modelt akkor,

kamerarol irjatok par infot/tapasztalatot



#telefon #majomfon #divatfon #fingfon #turosfon #orbanfon #tenyleg neki milyen teloja van
2019. nov. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ennyiért nem kapsz olyan telefont, ami szép képet csinál. A Samsung pedig lehet drága, de legalább nem sugároz úgy, mint pl. egy Xiaomi. Nem véletlenül olcsóbb, amelyik olcsóbb.
2019. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Honor, Huawei szép képeket tud általába
2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Xiaomi-nál sem általánosságban jellemző az egész márkára a magas sugárzás! És a kínai adórendszer miatt olyan olcsó, ahogy a Huawei és Honor is lehetnének, de azok jobban megkérik az árat, de még így is megérik!

Hogy romlott a Samsungok ár-érték aránya???! Pont ellenkezőleg, inkább idén lett meglepően jó, például a Galaxy A70 márkától függetlenül a legjobb ár-érték arányú telefonok egyike, én is ilyet fogok venni, most éppen 100 ezer Ft a Media Markt-ban! Nekem is fontos a jó kamera, de nézve a Mobilarénás tesztfotókat, a 12 MPx képek valóban gyatrák, viszont 32 MPx esetében a plusz részlet sokat hozzáad, nem tökéletesek, de egész jók! Videózásban pedig 1080p @ 240fps folyamatos felvétel elképesztő!

Ezen kívül szerintem 100 ezer alatt a Honor 20 Lite kamerája az egyik, ha nem legjobb!

2019. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék hogy eddig milyen Samsung-okat használtál, illetve hogy melyikeknek mosódik el "állandóan" a fényképe...

Még hogy romlott az ár/érték arányuk? Még csak most kezd megjönni az esze a Samsung-nak hogy gyárt a csúcs modellekhez is "Lite" verziót (Pl S10E illetve állítólag már készítik az S10 Lite-ot meg a Note10 Liteot)

2019. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!