Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100ezer...

Milyen telefont vegyek 100ezer körül?

Figyelt kérdés
Leakarom cserelni 2eves galaxy s5 telefonomat. 100ezer körül milyen telefont tudnék venni ami nem lassul be fel év alatt. Lehet "kinai" telefon is(huawei xiaomi stb)

2017. júl. 3. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha már ennyi pénzed van akkor iphone újonnan szerintem.


Iphone Se 16-os vagy 32-es.


Mert ha lenne mondjuk 50.000-ed az kevés lenne sajna, de így jó.


Szóval Iphone SE szerintem.

2017. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez értelmes volt, első. Taps. -_-


Tényleg jó az iPhone SE (legalább 32GB-tal), feltéve ha nem szoktál sokat böngészni, videózni, tartalmat fogyasztani, játszani telefonon. Ha igen, akkor jobb lenne valami nagyobb kijelzővel. Honor 8-cal sokan meg vannak elégedve, nekem volt Huawei P9-em, az se rossz, bár nekem személy szerint nem tetszett, de mindent jól csinált. Volt ezen kívül Galaxy S6-om, S7-em és S7 Edgem. Velük nagyon meg voltam elégedve. Az S6-ot nyugidt szívvel ajánlom, vagy esetleg egy S7-et használtan. Az A5 2017 is ji vétel lehet ennyiért. Még ami eszembe jutott, az a Oneplus 3T, szintén jó vétel. Papíron nagyon jól mutat, és bár egykét tesztben nem nyűgözött le, egy jó telefon a Oneplus.


Ha csak telefonálni, mailezni, ritkán böngészni, néha fényképezni vagy kamerázni szoktál, akkor tökéletes választás lehet az iPhone SE. Kicsi, elegáns, minőségi amyaghasználat, stabil rendszer, és még sokáig lessz támogatva.

2017. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2.:


Én azt vennék ha ekörüli összegem lenne, ennyi.


Én nem mondtam feltétlen rám hallgasson.


Mondjál te is valamit.

2017. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
S7et nézegettem de nincs túl árazva? Ilyen tudással tudnék venni xiaomit vagy huaweit 20-30ezerrel olcsobban nem?
2017. júl. 3. 15:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A Galaxy S7 elég jó árban van 130 ezer körül, de ha maradnál 100 körül, akkor ott a tökéletes alternatívája, az LG G5 Titan, vagy még az Asus Zenfone 3, a Huawei P9, és a Honor 8 !
2017. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Trevor. ***** válasza:
100%
Honor 8
2017. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nincs túlárazva a Galaxy S7. Amint említettem, volt S7-em, és P9-em. A P9 rengeteg dologban elmaradt az S7-től. Lehet venni Xiaomit vagy Huaweit picivel olcsóbban, de nem lesz olyan átgondolt a kezelőfelület, ami rontsa a felhasználói élményt.
2017. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Galaxy s7 kinőtte azt a problémát mint az s5-öm( pár hónap utan elkezd lefagyni es belassul)? Pár hét mulva nem fog lejjebb menni az ára?
2017. júl. 3. 18:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Már az S6 se fagyogatott, az S7 rendben van.
2017. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerinted idővel olcsóbb lesz?
2017. júl. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!