Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Van androidra olyan program ami magatol ujrahivja az adott telefonszamot addig meg fel nem veszi?

Tudom kicseszes de a badogossal nem berok...

Keress kérdéseket hasonló témában: hívás

nov. 8. 19:29  Privát üzenet  

A válaszok

"badogossal nem berok..."

Ez mit jelent?

A válaszíró 16%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 19:44 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Nem tudom van-e ilyen, szerintem nincs, de ha engem valaki folyamatosan hívna, állandóan csörögne a telefonom, le is tiltanám azt a számot és biztos elbeszélgetnék vele.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 8. 21:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megvan koszi a neve: auto redial

Es teszi a dolgat:) na ha azt a "bádogosom" beallitja akkor nyugdijas korara hekker lesz:)))

# 3/5Időpont nov. 8. 23:46 Privát üzenet
qrvára nem értjük ezt a viccet, meg a bádogos fasságot

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 11:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A programmal annyi a bibi hogy ha hangposta is van beallitva a hivott felnek akkor nem kapcsolki. Csak az elofizetett program tudja ezt kikerulni. Elofizettem es lam csodat mukodik. (Kedves utolso hozzaszolo: Megvan a kerdesemre a valasz. Megtalaltam nelkuled is. Tedd tul magad rajta. Hisz ertelmes szo, mondat reszedrol nem kerult ide. Koszonom azert hogy ennyire sziveden viselted a kerdesemet! U.i.: estleg a telefoszamodat megadnad hogy kiprobaljuk😉)

# 5/5Időpont nov. 10. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha fájlátvitellel kapcsolódok mobillal egy PC-hez, akkor valamely program ki tudja olvasni a telefonszámot?
Részt vettem egy játékban, ezt jött e-mailben, nevet címet és telefonszámot kérnek, hogy a díjazás gyors átadása miatt. BMW AUTOMOBILE PROGRAM a MICROSOFT ALAPÍTVÁNYA-al közös,...
Van olyan program telefonra, hogyha beírjuk a telefonszámot, megmutatja hol az a telefon (ember) iphone 5-re kellene valami?
Van olyan "program" az interneten amibe be kell írni egy telefonszámot és kiadja a személyt akié a szám?
Van olyan program amelyik letílt egy telefonszámot, tehát nem tud hívni egy bizonyos személy, DE a hiváslístába, a telefon menüjében se jelenjen meg? Call blacklist-et használok,...
Újra telepítettem a Vibert. Az ellenőrző kód lekérésénél-megkérdezi a telefonszámot-majd ennek megadása után a program közli, hogy nincs net kapcsolat, leáll a folyamat. (van...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!