Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 18 éves vagyok, októberben...

18 éves vagyok, októberben töltöttem, tudnatok segitseget nyujtani?

Figyelt kérdés

18 vagyok, es szeretnek reszletre a telenorba vasarolni telefont, megoldhato? Ha igen hogyan? Es mik a kriteriumok?

Csak értelmes választ kérnék!



2019. nov. 8. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Neten is tudsz nézni, ki is írja mennyi a részlet. Mi is rendeltünk így, 2 nap múlva hozta a futár. De be mész egy üzletbe és kiválasztod a telót és el mondák mennyi lenne és megkötitek a szerződést. :)
2019. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérésed parancs: értelmes válasz.
2019. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De meg nincs szerzodesem, es ha megrendelem, akkor ott helybe kotjuk meg vagy hogy lenne?
2019. nov. 8. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Telekomnál így működik (szerintem a Telenor se másképp, de a voda se) :


Ha netről rendelsz, akkor a szerződés is elektronikus lesz, nem lesz papír (hacsak le nem töltöd magadnak)

Kiválasztod a számodra megfelelő csomagot + készüléket. A kosárban a rendelés folytatásánál már kiírja, ha kell előleg.

Megadod a személyes adataidat, majd véglegesíted a rendelést.

2-3 munkanapon beluk viszi a futár, neki fizetsz ha szükséges (előleg pl) ,aláírod, hogy átvetted, és kész.

2019. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh ertem. Koszonom szepen!
2019. nov. 8. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Vodánál hasonló.

De náluk nagyon érdekesen megy a mobilelőleg kérdés. Vettem egy Note 10 plus telefont, ez volt az első, amire bekértek 270 ezer forintot.

Mondok oké, legalább az előfizetés havidíja letudva 2 évre.

Bólintottam, aláírtam, fizettem. Aztán 1 hónap múlva vettem magamnak is egy Iphone xs max telefont. Drágább mint a Note 10+ és erre kértek 105 ezer forintot.

Viszont csakis akkor vásárolj előfizetéssel részletre, ha fogod is tudni fizetni! Mert ha nem fizeted, minden szolgáltatónál fekete listás leszel,

valamint a kiadott telefont is letiltják. Azaz egy szolgáltató kártyáját se fogja elfogadni. E mellett bevasalják rajtad egyben a tartozást, plusz kötbért, ami elég vaskos lehet...

2019. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végtelenül egyszerű, bemész egy üzletükbe, felolvasod a kérdést amit nekünk ide kiírtál, ebből rögtön tudni fogják hogy mit szeretnél.

Csak annyi a dolgod, hogy a papírok aláírása után fizess. A többit megoldják.

2019. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Korulbelul mennyi ido ez az egesz procedura?
2019. nov. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!