Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem tölt a Honor 9 telefonom akksi csere után sem?

A két éves Honor 9 telefonomon az a probléma jelentkezett kb két héttel ezelőtt, hogy nagyon lassan tölt, de inkább töltés közben is merül. Ha mozgatom a telefont nem mindig érzékeli a töltést, valószínűleg kontakthibás a kábel is, de ha egy helyben hagyom amikor tölt akkor is csak max annyira elég, hogy szinten tartsa a töltöttséget. 2 nappal ezelőtt végleg lemerült, nem tudtam már bekapcsolni sem. Tegnap kicseréltem benne az akksit, de sajnos ma éjszaka is csak 60%-ig töltött, jelenleg 4%-on küszködik, nem múlt el a probléma. :( Szerintetek mi lehet a baja, lehet-e vele kezdeni valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Honor 9, akkumulátor, probléma

nov. 8. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok

Nem értek az ilyenekhez, de ha új akksival 60%-ig felment egy éjszaka alatt, akkor gondolom az akksi meg a telefon rendben van és a kábelben van egy olyan törés, ami nem elég nagy ahhoz, hogy alig töltsön, de ahhoz elég, hogy lassítsa a töltési folyamatot.

Gondolom én, de inkább várd meg olyasvalaki válaszát, aki ért ezekhez.

Az én is tapasztaltam sok töltőkábellel az elmúlt hónapokban, hogy hol érzékeli a telefon a töltést (Samsung Galaxy J3 (2016), úgy 2 és fél éves), hol nem, de van most egy töltőm, amivel nincs problémám, szóval nálam szerintem csak megtörtek belül a kábelek.

Lehet neked is csak van egy minimális törés a jelenlegi kábelben.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 21:36 Privát üzenet
Doszka nevű felhasználó válasza:

Vagy a kábel, vagy a csatlakozó rossz.

Próbálj meg egy másik kábelt, akkor kiderül

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 8. 22:30 Privát üzenet
Mezőőr nevű felhasználó válasza:

Valószínűleg szar a kábel. Próbáld meg másokkal tölteni!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 8. 22:34 Privát üzenet
Mezőőr nevű felhasználó válasza:

*másikkal

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 8. 22:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Ma vettem egy új kábelt és kiderült, hogy valóban az volt a hibás.

# 5/5Időpont nov. 9. 10:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hónapja szervízben van a telefonom, és nem tudják megmondani mikor kapom vissza. Ez normális?
Elcseréltem a telefonom és nem jó a töltőrész mit tudok csinálni?
A telefonom megtartása mellett SIM kártyát cserélnék, új számmal. A fiókomat nem menteném át. Ez segít abban, hogy egy nem kívánt személy többé ne lásson Viberen, ne tudjon...
Betörött a Samsung Galaxy J3 (2016) telefonom képernyője, ugyanakkor nincs olyan része a képernyőnek ahol a érintő funkció nem működne, vagy meg lenne halva a kép. Üveg csere...
Van egy huawei y7 telefonoM, ami elázott és panel csere kéne, bármilyen panel jó bele ami az eredetivel megegyező? Vagy csak y7 es mehet bele?
IPhone 6s telefonom előlapja hosszában eltört, bármilyen fóliával valamilyen szinten össze húzható? Vagy csere?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!