Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sammsung Galaxy A20E típusú...

Sammsung Galaxy A20E típusú telefonhoz melyk a legjobb üvegfólia?

Figyelt kérdés

Vettem rá eggyet 3ezerért,de a négy széle nemtapadt rá,mivel állítólag íves a kijelzője,borzalmasan nézett ki,igy inkább leszedtem,Szilikon hátlapi védőtok van most rajta,már csak egy pontosan illeszkedő üvegfólia kellene.

Ahogy a széleihez értem már jött is fel az egész.

Tudna valaki egy tutibiztos fóliát ami nem csak a középen tapad,hanem a szélein is?


2019. nov. 9. 14:46
 1/9 anonim válasza:
Menj el telefonboltba, ott tesznek rá kb. 2000 forintért
2019. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tettek de mint irtam szar lett...!
2019. nov. 9. 15:03
 3/9 anonim válasza:
Bocsi, azt hittem magadnak tetted ra, masik bolt nincs.
2019. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
?*
2019. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Konkrét típust várnék válaszban Debrecenben lakok,rengeteg telefonüzlet van.Úgy tudom az íves üveg fóia kell rá de nem tudom biztosra ezért várnék egy konkrét típust válaszban.
2019. nov. 9. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A FirstPhone-nál árulnak minőségi üvegfóliákat, felrakással együtt 3 000 Ft! Neten rákerestem, és Debrecenben a Csapó utca 30, 1. emeletén van FirstPhone szaküzlet, próbáld meg ott!
2019. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam ahol irtad a Fórumban a Firstphonnál,de a srác egyszerűen nem tudta az üvegfóliát rendesen rá tenni az íves résznél egyszerűen nem tapadt,fél óráig szenvedett vele aztán visszaadta a telefont.
2019. nov. 9. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn a media markt-ba rakattam fel clearplex fóliát, ott helyben vàgja ki egy gép, a telefonodra valót. Nem lesz peremes tőle a kijelző, és nagyon nagyfokú védelmet ad. Igaz ez 6000Ft volt, de ha a kijelző árát nézed, az sokszorosa. Ajánlom a clearplexet.
2019. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyi mèg, hogy a clearplex kifejezetten ajánlott íves kijelzőjű mobilokra is.

Eredetileg, Nascar versenyautók szèlvédőit vontàk be velük, a berepülő törmelèkek ellen.

2019. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!