Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni? Elfelejtettem...

Mit tudok tenni? Elfelejtettem a képernyőzár kódját, hogyan tudom törölni, hogy tudjam használni a telefont?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 18:27
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
62%
Azoknál is pont ez a kérdés merül fel akik lopták vagy találták a készüléket...
2019. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hard reset, ami működhet.
2019. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg sem merem kérdezni hogy lehet elfelejteni egy kombinációt,amit naponta többször használ az ember...
2019. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

# 2

Ezért találták ki az FRP-lockot, hogy hard resettel ne lehessen használhatóvá tenni egy lopott telefont.

Ugyanis utána kérni fogja a Google-fiók címét és jelszavát, anélkül nem enged tovább.

Persze, ha ez megvan, akkor lehet.

Adatok elvesznek, kivéve amit szinkronizált a fiókba.

2019. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

Köszi a kioktatást. Remélem tudtad értelmezni a "működHET" szót. :)

2019. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

# 5

Nekem ne arcoskodj kisöreg, miután kártékony tanácsot adtál!

Képzeld el, milyen kellemes érzés, amikor valaki megcsinálja a hard resetet, telefon újraindul, kéri a jelszót és címet, az embernek meg eszébe jut, hogy nem jut eszébe.

Tehát erre illett volna figyelmeztetned a kérdezőt, mielőtt hülyeséget beszélsz.

2019. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. 🙂Igazából a kicsi fiamé a telefon,és ő képes elfelejteni.😅 Persze érthető ha másra gondolnak az emberek, ma már meg sem lepödök. 🙂 Azt sejtettem, hogy adat vesztéssel jár, de köszönöm a figyelmeztetés! 😉
2019. nov. 13. 07:08
 8/12 anonim ***** válasza:

#6 Akkor mondj másik opciót, amivel szerinted meg lehet oldani ezt a problémát, nagyfater!

Telefontípust nem írt, így egyáltalán nem biztos, hogy van benne FRP, szóval mehetsz a búsba.

2019. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8

Semmi alapod a fölényeskedésre, hülyegyerek.

2019. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:

"Persze érthető ha másra gondolnak az emberek, ma már meg sem lepödök."


Én csak arra figyelmeztettelek, hogy aki lop / talál / szerez telefont az is pont ugyanebbe a helyzetbe kerülhet ami nem biztos hogy statisztikailag ritkább eset mint a tied.

Messziről jött ember meg ugye azt mond amit akar...


De ha a kicsi fiad részéről várható ilyen, akkor javaslom a jövőben gondolj a megelőzésére.

2019. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!