Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a képernyőzáram...

Heni100 kérdése:

Elfelejtettem a képernyőzáram mintáját mit csináljak?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy A5 (2017)es telefonom van és beállítottam képernyőzárnak azt a lehetőséget ahol egy általad kitalált mintát kell mindig behúzni.Nah én ezt a mintát elfelejtettem és nem ad fel olyan lehetőséget se hogyha a mintát nem tudom akkor a pint kéri.Néztem hhogy ujra kell telepiteni a telefont viszont én ezt mindenhol ugy láttam hogy ehez a telefon kikapcsolt állapotban kell hogy legyen.Viszont az én telefonom még a kikapcsoláshoz is azt a rohadt kódot kéri...

Csak ujra inditani tudom..

Remélem valaki tud segíteni .. :)



2018. okt. 7. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokáig nyomod a bekapcsoló gombot, ki fog kapcsolni, ha nem kivehető az akksija. Amúgy belépsz a recoveryba és reseteled a telót.
2018. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hiába nyomom sokáig akkor se kapcsol ki

És ebbe a recoverybe hogy lépek be?

mert mondom h nem tudok semmit se csinálni a telommal mivel mint ahogy azt mondtam ahooz is kéri a kódot hogy kikapcsolhassam.. :)

2018. okt. 7. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Törlődik minden adat, remélem tudod
2018. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megvárod, hogy lemerüljön teljesen. Utána feltöltöd. Így ki lesz kapcsolva.

Utána belépsz a recoveryba: https://www.youtube.com/watch?v=IMFtLr4lJss

"wipe data / factory reset"-et választod

minden adatod törlődni fog, ami az SD kártyán van, az megmarad. Persze Samsung Cloud-ból (ami azt hiszem, hogy alapból be van kapcsolva) könnyen visszaállítható minden.

Legközelebb meg ne csinálj ilyen hülyeséget.

2018. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs hogy hibaztam v

veled biztos nem fordult meg elo.. :DD

2018. okt. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!