Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornâl szeretnék reszletre...

Telenornâl szeretnék reszletre vasarolni telefont, most lenne az első, előleget muszáj fizetni?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez? Mert meg sosem volt ebben reszem
2019. nov. 12. 19:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha új ügyfél vagy, akkor valószínűleg igen. Ha régi akkor talán nem.
2019. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez nagyban függ a vásárolni kívánt készülék típusától ami nyilvánvalóan az árára utal és függ a választani kívánt tarifacsomagod méretétől. Én a nyáron váltottam át a telenorra, mint mobilszolgáltató és náluk vásároltam előfizetésre egy csúcskategóriás készüléket aminek a havi kamatmentes törlesztőrészlete nem kevés, így a vásárláskor kellett fizetnem előleget a készülékért amit olyan formában kapok vissza, hogy a törlesztés negyedik hónapjától kezdve levonják az előleget a havi részleteimből. Ez esetemben azt jelenti, hogy a vásárlástól számított 5,6,7,8 havi törlesztőrészletem 0 forint lesz, így gyakorlatilag a 22 havi kamatmentes részlet, csak 17 havi, mert az induló részletet is ki kellett, hogy fizessem. De ezek nyilván készülék és tarifacsomagtól eltérnek.
2019. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legnagyobb csomagot es XS Maxot szeretnek. Akkor korulbelul mennyit kene lerakjak?
2019. nov. 12. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Apukámnak van dolgozói tarifacsomagja. Akkor tényleg előleg nélkül kitudom hozni?
2019. nov. 12. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
rendeld meg online...ha kell előleg, úgyis fogja írni.
2019. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!