Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új előfizetést szeretnék...

NWA1927 kérdése:

Új előfizetést szeretnék kötni a Telenornál, készülékvásárlással egybekötve, a kérdésem pedig az lenne, hogy szerződés megkötésekor ki kell e fizetni az első havidíjat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ha tényleg így van, akkor köszönöm a választ!
2016. márc. 21. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a készülék értéke.

Drágább telefonnál kérhetik előre az első részletet vagy valamekkora összeget.

A kiválasztott konstrukcióval kapcsolatosan a szolgáltatónál érdeklődj.

Vagy ha belinkeled a választott szolgáltatást és készüléket akkor meg tudjuk mondani.

2016. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
3 havidíj összegét kérik. Másik 2 szolgáltatónál is.
2016. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"3 havidíj ..."

iPhone 6-ot vettem 2 évre a Telekom-nál, nem kértek semmit. De ez nem mérvadó, csak a válaszoló figyelmébe szerettem volna ajánlani.

Mindenképpen függ az értéktől és a díjcsomagtól.

2016. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 11 éve vagyok mimdkettő szolgáltatónál előfizető. Két hete voltunk páromnak telefont nézni de az ő nevére akartunk venni. Mindkettő helyen a következőt mondták: mivel új ügyfél, ezért ha egy összegben veszi a telefont, vagy részletre, minden esetben kérnek forgalmi előleget, ami díjcsomagfüggetlen, de a következő 3 havidíjat nem kell fizetni mert már vásárlásnál ki lesz.

Maradtunk abban, hogy én hoztam ki még egy telót és így csak a telót kellett fizetni helyszínen.

2016. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!