Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet online nézni ingyen az...

Lehet online nézni ingyen az RTL-t előben?

Figyelt kérdés

találtam egyet viszont az nagyon szaggat.

ha valaki használ ilyet kérem linkelje be.

(csak az x-faktort szeretném nézni, egyetemista vagyok albérletben és ezért nem akarunk sem tv-t beköttetni sem TVGo-n vagy MyTv-n előfizetni.)



#online TV #x-faktorstream
2019. nov. 14. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon Telekomos vagy akkor a TV Go ingyenes. Ha UPCs vagy akkor a Horizon Go, ha Digis akkor a Digi Online szolgáltatással nézheted ingyen.
2019. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kieg: Ha tévékészüléketek van (vagy HDMI bemenetes monitor, amire set top boxot köttök), megpróbálhatjátok befogni az ingyenes MinDig TVt is, ott szabadon fogható.
2019. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Digi online-on nincs RTL Klub.
2019. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
UPC-s van otthon de nem nagyon tudom hol kell arra bejelentkezni vagy hogy hol vannak az ahhoz szükséges adatok, számlán esetleg?
2019. nov. 17. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!