Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telepített apk fájlt hogyan...

Telepített apk fájlt hogyan tudok törölni?

Figyelt kérdés
Adott egy huawe p8 lite emui 4.0 telefon. Kerestem rá "témákat" egy oldalon találtam is egy szépet csak nem vettem figyelembe azt, hogy nem szabad emui 4re telepíteni mert nem fog működni. A problémám a következő: ahogy rá telepítettem használhatatlanná vált a telefonom. Nem tudok megnyitni egyetlen alkalmazást és egyáltalán még a képernyő sem látszik. Hogy tudnám ezt visszacsinálni? Hogy távolíthatnám el azt a telepített fájlt? Számítógépen próbálkoztam vele nem sok sikerrel. :(

#mobiltelefon #Android #Huawei #APK #apkfájl #emui4.0 #apktörlés
2019. nov. 17. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hard reset-el próbálkozz ilyenkor...

... de ugye ami rajta van, azt már korábban lementetted? Ha nem, akkor több, mint valószínű, hogy buktad, de aztán használhatóvá válik a telefonod.

[link]

[link]

[link]

(remélem az egyiken a helyes megoldás van, de biztonság kedvéért keress rá te is)

2019. nov. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!