Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a bizonyos "egyéb", ami...

Ciara28 kérdése:

Mi az a bizonyos "egyéb", ami elfoglalja a tárhelyem 70%-át?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huawei Y6-os telefonom van, kb két éve használom, és viszonylag meg vagyok vele elégedve (azon kívül, hogy keveset bírja az aksi, szuperül működött. Eddig.) Egy ideje megfigyeltem, hogy amikor megnézem, milyen típusú fájlok töltik meg a belső/külső tárhelyet, ott szerepel egy bizonyos "egyéb", amiről halvány lilám sincs, hogy mi az. Ötletek? Tippek. Viszonylag sokat foglal, (jelenleg majdnem 10GB-t) és azért arra a tárhelyre szükségem lenne. (A többi: Képek, videók, archívumok, Firmware, audió, dokumentumok, alkalmazások, fennmaradt tárhely).

Előre is köszönöm a választ!



2019. nov. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsítótár például.
2019. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Bár elég csekély a valószínűsége hogy mind gyorsítótár, megeshet.

Van a telefonodon olyan az Eszközök mappában hogy Telefonkezelő, azzal csinálj egy tisztítást.

2019. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam a tárhelytisztítást és a gyorsítótárat is, nagyjából 3 GB eltűnt, még mindig van hat :')

(A fájloknál a tisztítast rendszeresen szoktam csinálni, most egyebet sikerült bütykölni rajta.)

Köszönöm a tippeket!

2019. nov. 17. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

"megnézem, milyen típusú fájlok töltik meg a belső/külső tárhelyet, ott szerepel egy bizonyos "egyéb","


Közelebbről milyen fájlokról van szó pontosan?

Fájlkezelő mit mutat?

2019. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!