Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S10e vagy Iphone 8 éri...

Galaxy S10e vagy Iphone 8 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Mind kettoert azonos aron juttnek hozza.

Telejesitmeny,KAMERA,Uzemidoben melyik telefon a jobb?

Igen eddig android parti voltam es jobban tetszik mint az Ios de a Iphone (6s) kamerajaban eddig meg nem csalodtam, sok galaxy kameraban meg mar igen.



2019. nov. 19. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Galaxy S10e
2019. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Galaxy
2019. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Vedd a kezedbe mindkettőtt és döntsd el!Mindkettő jó cucc!Én a 8-at venném mert az az utolsó telefon aminek kézre álló mérete van!
2019. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mérete jobb az iphone nak,de simán.meglehet szokni a Samsung méreteket is. Hidd el 2 hét és megszokod
2019. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen a kezre valo merete miatt valasztanam oket, de melyik a jobb? Kameraban pl?
2019. nov. 19. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamerában nyilván s10e újabb, prémium, tesztképek összehasonlíthatók. Viszont ha sokat lősz csípőből, esetleg videót is, akkor muszáj azt mondjam, hogy epöl. Androidon még nem láttam olyat, hogy jól belakott egy-kétéves rendszeren ne gatyázna a kamera a megnyitással, meg mire elindul a videofelvétel. Szifonon azért eléggé meg kell küzdened, hogy ne tudj bármikor fordulsz-lősz videózni.
2019. dec. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem S10e-m van, elég jó a kamerája, főleg egy 110 centis TV-re kirakva is. Soha nem fagy a telefon, rendkívül gyors. Minden oké vele. Lényegi különbségek:

Az akksija az s10-nek 3100 mah

Iphone 1821 mAh

Kijelzője viszont nagyobb 1 collal a samsungnak ergo indokolt a nagyobb akksi. Nézz róla youtube videókat egyébként, ott összehasonlítják.

2019. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem XR vegyél inkább vagy 8 plus-t én most készülök venni XR vagy 11-ez iPhone 8-ról váltok egyetlen ok már túl kicsi nekem a kijelző.


És a legjobb, hogy 5 évig megkapod a legújabb Ios-t rá, na ez a Galaxy s10 -tol nem várható el

2020. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"iPhone 8-ról váltok egyetlen ok már túl kicsi nekem a kijelző."


Neked lesz új telefon vagy neki? Inkább kérdezd meg tőle, hogy mekkora a max kijelző amit el tud viselni!

2020. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"na ez a Galaxy s10 -tol nem várható el"

Totális hozzá nem értés. A csúcskategóriás telefonokra bőven jön addig frissítés.

2020. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!