Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lettek a Huawei telefon...

Hogyan lettek a Huawei telefonok ilyen népszerűek?

Figyelt kérdés

Nekem is az van, de igazából nem tudom megmondani miért érdemes ezt a márkát választani. Miben jobb mint a többi?

Oké, a csúcsmodelljei fotózásban élen vannak. De például sebességben, kijelzőben, üzemidőben, videózásban nem a legjobbak. Én megszokásból veszem, mert a P6 óta Huawei telefonjaim vannak, és elég megbízhatóak. De gondolkodom például a Samsungon.



2019. nov. 20. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
én személy szerint azért szeretem, mert tetszik a kezelőfelülete. a samsungoké pl nagyon nem tetszik. nekem elég gyors, fotózás nekem sose szempont, se a videózás. most p20pro-m van, az üzemidejével nagyon elégedett vagyok.
2019. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én LG-ről váltottam.. Szép kijelző, szuper üzemidő és ami fontos volt számomra a kamera.LG-hez kepest szuper jo kepeket keszit
2019. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak, mert a huawei vezérigazgatója ért a legjobban a trendhez és ahhoz képest csinálja meg a telefonjait. Parasztvakítás az egész. Normális ember nem vesz huaweit. Nézzünk körül, mennyi ember dőlt be a huawei rabságának. (Mennyi h*lye van a világon).
2019. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
#3 mert ugyanez az applerol nem mondhato el :)
2019. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
#3 Nálad vannak ám gondok. Nem is kevés.
2019. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5# pedig sajna ez az igazság. Régen kedveltem nagyon a huaweit de mostanra nagyon más lett. Minket próbálnak hulyére venni a kamerájukkal, pedig még ők is tudják, hogy direkt nem tehetnek bele tökéletes kamerát a telefonba, mert akkor a fényképezőgépek kihalnak miatta.


De ha neked és a 4esnek tetszik a huawei akkor vegyétek more!

2019. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

#6 Ugyanezt csinálja az Apple és a Samsung is...

Bevett marketingfogás, semmi több.

2019. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
90%
Olcsóbban adták a telefonjaikat régebben, így az emberek Huaweit vettek Samsung, Sony, LG stb. helyett. Aztán ahogy népszerűbb lett a márka, elkezdték emelni az árakat. Az emberek így is veszik, mert megbíznak a névben és általában olcsóbb, mint egy hasonló tudású Samsung. Ugyanezt az utat járja be most pl. a Xiaomi.
2019. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!