Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan sim kartyak amik...

Vannak olyan sim kartyak amik csak nettel foglalkoznak? Tehat feltoltos kartya, amikor toltok ra van netem, nincs havidij, es vallalhato osszegert kapok realis internetet?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 18:46
 1/5 anonim válasza:
Persze van. A feltöltésedből vonják le az igényelt adatforgalom díját. Én 300 mb-ot kaptam kb 700 Ft-ért. Hosszútávon nem nagy biznisz.
2019. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont arra kene hogyha ritkan elutazok Pestre vagy Balcsira, akkor legyen netem barhol... Itthon eleg a wifi meg az a 2 gb ami az alap csomagomban van.
2019. nov. 20. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra meg nem kell külön kártya.

Adott alkalommal veszel plusz adatot.

2019. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

így van, minden szolgáltatónál van arra lehetőség, hogy vásárolj hónap közben akármikor - szinte akármennyi - adatforgalmat.

Telekom alkalmazásban is lehet, gondolom a telenornál és a vodánál is lehet az alkalmazásban.

Illetve lehet SMS-ben is kérni.

egyszeri alkalom, egyszeri X forintért X GB

2019. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Mindegyik szolgáltatónál vannak ilyenek a kártyás csomagokban, árban is kb. ugyanott mozognak. Telekomnál van pl. olyan, hogy 1, 3 vagy 30 napra korlátlan net.
2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!