Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebooknál hogyan lehet az...

Facebooknál hogyan lehet az hogy biztonsag es bejelentkezesnel nem csak azt a helyet mutatja ahol lakom hanem egy másik várost is hogy aktív?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges ez?

Én Gyálon lakom de ki irja , hogy bejelentkeztem Szekesfehervarrol.. Van egy Szekesfehervari ismerosom aki adott nekem egy SIM kartyat es most az van a készülékemben. De azt nem értem hogy ha en itt gyalon bejelentkezek az ok ha azt irja ki, de miert irja Szekesfehervart is ki mikor bejelentkezik, ott az ismerosom lakik.

Ő ezek szerint betud lepni az en facebook fiokomba?

Látja a privat uzeneteimet is? Mindig kapok értesítést, ha szamitogeprol bejelentkezik fehervarrol valaki. Ezt nem értem.



2019. nov. 21. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a szolgáltato adatait irja ahonnan a sim van? De kilepteted minden honnan és jelszó váltás, ha nem vagy biztos. Meg böngésző és szolgáltató függő is hogy mit ir ki mobilnál is
2019. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig érted.

Valaki tudja a jelszavad és rendszeresen bejelentkezik a fiókodba.

Változtass jelszót és/vagy használk kétfaktoros hitelesítést.

2019. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarr kft-s a netem és rendszeresen Budapestre hoz. Pedig 200 km-re lakom onnan...

a kétfaktoros mindenesetre kapcsold be!

2019. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindig kapok értesítést, ha szamitogeprol bejelentkezik fehervarrol valaki."

Ha nem te voltál, akkor mi a kérdés?

Vagy kétértelműen fogalmaztál.

2019. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam már a ketfaktorost. Viszont akkor nem tudok üzenetet váltani, azzal az illetovel
2019. nov. 22. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért nem tudunk üzenni akkor egymásnak, ha bekapcsolom a ketfaktorost? Mindenki mással tudok beszélni, csak azzal az illetővel nem
2019. nov. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!