Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetés kérdés. (? )

Előfizetés kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Most vagyok először előfizetéses (T-mobile) és nekem még ez új. Szóval nekem az ECO díjcsomagom van amiben 1850 ft. lebeszélhető. A T-mobile honlapján a My T-mobile-ban melyik összeget írják ki? Hogy mennyi pénz van még a telefonon vagy hogy mennyivel haladtam meg? Mert mikor megnéztem 1 hete akkor 101 ft volt, majd 140+valami és utána pedig 160+valami.

És még az az érdekes, hogy volt 4 sms küldésem és egy 38 másodperces hívásom. Ez max. 250 ft-ot jelentene, (de még annyi se, mert nem 50 ft az sms) és akkor hol a többi pénz? Meg küldtem egyszer a 1730-ra egy A betűt (az is egyenleg lekérdezés), az is 101 ft. írt vissza. Netre nem szoktam a telón felmenni, egyszer sem kattintottam rá. Vagy hogy van ez, nem értem. Július 3-án vettük.


2010. júl. 18. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Fordítva mint a pre-paydnél tehát itt azt írja hogy amit beszéltél az mennyibe került ebben nincsenek benne a különbőző jováírások, a 1730 -> A val óvatosan mert az pénzbe kerül! Tehát akkor kezdjél aggodni hogy ha többet ír itt mint amit havonta rá akkarnál költeni.


üdv,Attila

2010. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. júl. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!