Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átlagos használatra hozza...

Átlagos használatra hozza amit kell a Xiaomi Mi 9 SE, vagy kell már erősebb Mi 9T PRO?

Figyelt kérdés
Csak alap appokat használnék. Mail, FB, Messenger, Viber. A Spotify a legszívósabb alkalmazás, semmi játék.

2019. nov. 22. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

átlagos használatra kiváló. Nekem xiaomi redmi note 7-em van, a vásárlás óta havonta jelenik eg újabb típus. A nejem fotózik is, az én 48Mpixes gépem már sehol nincs az ő legújabb 108 Mpixeles xiaomiához..az enyém 9.0-ás, az övé már 10.0-n fut..

Ha várnánk még néhány hónapot, akkor az előrejelzések szerint újabb xiaomi csodák jelennek meg. Kínában, Indiában már tesztelik őket.


Ne várj, príma az is amit vennél.


(amúgy a xaomi simán ráver az amerikai gépekre...ez a piac<és politika>mert Trump bünteti őket.. az enyémen már rajtavan a MIUI10 kínai op.rendszer)

2019. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenekre bőven jó, de az SE legnagyobb hátránya az üzemidő.

Egy Mi 9T nem férne bele a keretbe? Az SE, illetve a 9/9T közötti kategória.

2019. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 2/2

Iphone-os vagyok amúgy, csak kell egy 2. telefon. A pro-t veszem meg, mert az a 30.- Ft különbség az SE ára felett nem gond. Honor-om volt 20view. Ez a Mi jobb választás?

2019. nov. 22. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb.
2019. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megjött a Redmi K20 Pro! Csak jót tudok momdani eddig és az iPhone tényleg sima lehúzás... Remélem nem okoz majd csalódást.
2019. nov. 28. 05:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre a használatra szerintem tök felesleges ennyiért mobilt venni, főleg ha csak második telefon lenne. Erre egy 30-40 ezres xiaomi is tökéletes lenne.
2019. nov. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!