Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az OnePlus valóban annyira...

Az OnePlus valóban annyira jó? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Nekem leginkább a 7T Pro tetszik.


Megrögzött Samsungos vagyok, abból is csak a prémiumvonalat képviselő S szériát vettem eddig.



A kínai telefonokkal az a bajom, hogy utálom a menüjüket.

Náluk kvázi nincs külön menü, hanem a képernyő oldalakat szaporítják és oda kerülnek az appok.

Ellenben a Samsungnál van külön menü és képernyő oldalak is.


Viszont az OnePlusnak a menüje éppen olyan, mint a Samsungé.Illetve szoftvertámogatás terén és jókat hallottam róla.Azaz frissítik a régebbi készülékeket is.


2019. nov. 24. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdező - kismillió videót csináltak erről a telefonról. Ott meglátszik, milyen a menüje, stb...

[link]

Nézd meg Te is.

Amúgy meg - Android One programban részt vevő okostelefonok: Nokia, Xiaomi Mi A széria, stb. - ott Stock Android van és abban is van külön app menü.

2019. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%

Egy valamit tisztázzunk: A Samsung csúcs S telefonjai még mindig jobbak mint az OnePlus csúcstelefonjai.


"képernyőoldalak"


Hajlított kijelző vagy él. Ezt már az OnePlus is sikeresen lemásolta a Samsungról (ahogy a linkeskedő Huawei, jajj bocsánat akarom mondani: szrkalap, is lemásolta!) Egyedül a samsung tud mit kezdeni a "képernyőoldalak"-kal, hogy mivel hasznosítsák. Mások meg csak plusz esélyt szerezve ezzel, hogy az ő telefonjukat vegyééék!

2019. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!