Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban ennyire drága, vagy...

Valóban ennyire drága, vagy hiba történt?

Figyelt kérdés

Az imént küldtem el egy igen hosszú sms-t egy huszas számról egy harmincas számnak.

Az sms elküldte előtt 2206 Ft olt a kártyámon, az elküldte utén -587.

Ezen teljesen elképedtem, ez lehetséges, vagy hálózati hiba áll fenn?

A válaszokat/segítséget előre is köszönöm!



2019. máj. 12. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha már szerinted is hosszú volt és még hangulatjel is volt benne, lehet.
2019. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha ékezetes betűk is voltak benne, akkor 70 karakter fér egy sms-be. Lehet, hogy olyan hosszú volt, hogy több sms-ben küldted el. Ilyenkor 70 karakterenként kell fizetned egy sms díját, ami feltöltő kártya esetén kb. 20-30 Ft között szokott lenni.


Az 587 Ft mondjuk fura lenne, mert az prímszám. Biztos, hogy ennyivel csökkent az egyenleged?


ui: Miért nem email-ben, messengeren, viberen, stb. küldted? Az ingyen lett volna.

2019. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezen teljesen elképedtem, ez lehetséges, vagy hálózati hiba áll fenn?"

Ez teljesen normálisnak tekinthető.

Számold meg hány karaktert (és szóközt) küldtel.

2019. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több sms-ben küldte el, mivel csak 160 karakter fér 1sms-be. De a jobra dőlő ékezetes betük 3-4 karakternek számítanak. Így ha ékezettel, és mág bőlére is fogtad, akkor teljesen reális.
2019. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!