Samsung galaxy A20?

Figyelt kérdés

Szülőnek lenne. Semmi különöset nem csinál vele (telefon, sms, e-mail, egy-két játék, viber) de a mostani telefonja iszonyat lassú lett és nagyon béna képeket csinál, így már megérett a cserére. Nem akarok különleges telefont venni neki, mert nem használná ki, de azért legyen normális.

Mindenképpen Samsungot szeretnék, mert azt ismerem, nekem is az van, csak másik típus. És majd mindig nekem kell segíteni, hogy mit, hogyan tud rajta csinálni. Samsungokat meg tudom fejből is, nemcsak ha ott vagyok, hogy megmutassam neki.

Szerintetek jó ötlet? Vagy más típust ajánlanátok?

50 ezernél nem szeretnék többet költeni rá.


2019. nov. 25. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Inkább egy Motorola Moto G7 Power
2019. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Szerintem jó ötlet. Mi is évek óta csak samsungokat veszünk. Anyumnak A40et néztük ki, de ő sok dologra használja a telefonját. Mindent azon intéz, számítógépe nincs is.
2019. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

A gyártók között a kezelőfelületen minimális eltérés van, de amúgy lényegében azonos márkájú szoftvert (jelen esetben Android) ugyanolyan egyszerű kezelni, ha valaki ahhoz van szokva, tehát azon belül semmiség átállni másik márkára!

Márpedig 50 ezer alatt nincs jó Samsung, ennyiért valóban inkább Motorola Moto G7 Power, Xiaomi Redmi 7 vagy Redmi 8, ezek a legjobbak! Az A20-ban mondjuk a grafikus chip bivalyerős, de azon kívül összeségében nem a legjobb ennyiért!

2019. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3: Nem is kell legjobb. Pont az a lényeg, hogy felesleges neki egy baromi drága telefon, hiszen nem használná ki. :D

Nekem A6+ van, teljesen jó, pedig sok mindenre használom, munka miatt. Hozzáteszem, hogy én sem tinigyerek vagyok, aki éjjel-nappal szelfizik meg instázik.

Ehhez képest egy A20 jó lehet ennél kevesebb használatra?

2019. nov. 25. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy jó! Telefon, internet, néhány kép, ere tökéletes. Gondolom nem játszik, úgyhogy az nem fontos.
2019. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy jó! Telefon, internet, néhány kép, erre tökéletes. Gondolom nem játszik, úgyhogy az nem fontos.
2019. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Valami kis egyszerű játékkal játszik, de az megy a mostani telón is, úgyhogy gondolom, ezen is fog.



Aki szerint nem jó, az írna valami konkrétat, hogy miben nem jó?

A10ről olvastam, hogy hülye helyen van a hangszóró. Ilyesmik. Kis buktatók, amire nem biztos, hogy gondol az ember, ha nem ismeri az adott telót.

2019. nov. 25. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miben nem jó. Én édesanyámnak, aki 70 éves, ilyen telefont vett a testvérem neki ajándékba. Anyukámnak még túl jó is. :D Telefonál, kirándulásokról készít képeket, amik nagyon jó minőségű képek, fészbukozik, instagram képeket nézeget rajta, és néha megnéz pár youtube videót. Ezekre tökéletes, jobb mint az én Samsung j5 telefonom. :D Anyukám nem játszik rajta, az nem érdekli egyáltalán.
2019. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az A20s jó telefon, de PWM-es, azaz eléggé vibrál a kijelzője, akár hányingert is okozhat. 55 ezer ft a Huawei P Smárt 2019... sokkal erősebb SoC, jobb kamera, szebb (pwm mentes) kijelző.
2019. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!