Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom képernyő...

Lefagyott a telefonom képernyője, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap akartam küldeni egy képet az egyik barátnőmnek,ami még nem töltött be,gondoltam addig kijelölgetem a képeket,de ekkor lefagyott a telóm. Nem reagált semmire se ezért kivettem a sim és az sd kártyát (hátha újraindul,mert máskor azt tette) de ekkor csak eltűnt a képernyőről a kép,egyedül felül az a sáv maradt meg,ahol az órát,meg a töltöttséget lehet látni,meg alul az a sáv,ahol rajta van a háromszög,kör és a négyzet szimbólum.A telefonom bekapcsoló gombja elromlott,így nem tudom újraindítani.Még régebben beállítottam a telefonomat h 30 perc után sötétüljön el,na ezt meg is teszi,és mikor rányomok kétszer a képernyőre (ezzel be tudom kapcsolni a kijelzőt) akkor meg is nyílik,de a lefagyott kép fogad.Ha töltőre teszem,nem mutatja h töltené,de biztos vagyok benne,h tölti,mert azóta sem merült le.

Veletek már volt ilyen(?) ha igen,mit tudtatok csinálni?

Szervizbe nem szeretném elvinni,először itthon szeretnék vele vmit kezdeni,majd ha nem sikerül elvinni.Mit ajánlotok?


(Huawei p8 lite,ha valaki tud egy másik módszert amivel újra tudnám indítani,az is segítene,köszönöm annak aki végigolvasta!)



2019. nov. 26. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
A címért bocsi,szerintem benyomtam egy entert véletlenül
2019. nov. 26. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt állapotban nem is lenne szabad a kártyát piszkálni, párszor kibírta, most elcseszted.

Áramtalanítani kellene talán először is.

Ha erre az a válaszod, hogy a telefon nem szétszedhető, akkor máris méltatlanná váltál a javításra (minden telefon szétszedhető).

2019. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen úgy gondoltam, hogy szétszedés --> áramtalanítás --> kapcsolójavítás is.
2019. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Privátra válaszolva már válaszoltam, de meg is ismételhetem:

Minden telefon szétszedhető.

Ha nekem nem hiszel:

https://www.youtube.com/watch?v=mSTMIQ-wMQM

2019. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!