Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iphone 11 pro...

Megéri az iphone 11 pro újdonságaiért?

Figyelt kérdés

Megakarom venni az első iphonem(nem erre irányul a kérdés,csak megjegyzem) Viszont a jelenlegi alsó-közép kategóriás telefonomhoz képest "óriási" ugrást akarok.

xs és 11 pro közt vacillálom mert a 11 proba megvan minden amit szeretnék de 400k húzós és nem hiszem,hogy jövő év közepéig ez változna. Így érdekelne,hogy teljesítmény,kamera és társaiba egy olyan személy aki mindkettőt használta tud véleményt mondani mennyivel jobb az új funkciókkal a 11 pro?



2019. nov. 27. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

én megvettem a 11 prot - nem akkora ugrással mint te.

de még így is tátva maradt a szám!

majd jönnek itt a droidosok, meg a fillérb...szók akik majd kárognak, hogy nem éri meg megvenni, meg minek.


én azt mondom megéri!

agyon nagyon megéri!!!!!

2019. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem éri meg. Férjemnek XSMax nekem XR-van. De neked ha tényleg ekkora ugrást akarsz, megérheti. De én azért mérlegelném, tavalyi modellekhez olcsóbban hozzájutsz már és azok se tudnak sokkal kevesebbet.
2019. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 7-esem van, és a 11Pro sem hozott olyan újítást, ami miatt akár csak egy kicsit is elgondolkodnék rajta - biztos nem fog rajtam a marketing, keveset fotózok (arra ez bőven-bőven elég), játszani meg nem telefonon szoktam - ha jól számolom 0 db játék van rajta :-) Minden egyébre szinte még egy 5s is elég.. Szóval nekem biztosan nem érné meg. De persze Te tudod, kell-e mindaz neked, amit nyújt.
2019. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!