Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a rezgés a...

Miért nem működik a rezgés a telefonomon?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja vettem észre, hogy nem rezeg semmi funkciónál (pl ébresztő, telefoncsengés, értesítések) azóta próbáltam már a beállításokban, hátha kikapcsoltam véletlenül valamit, de semmit nem találtam. Olyan lehetőséget sem találtam, hogy esetleg ki lehetne valahol kapcsolni, viszont ahol ki lehet választani a rezgés típusát, hiába választom ki az egyiket akkor sem rezeg. Utána is olvastam, de semmi használhatót nem találtam.

Elég régi telefonom van (samsung galaxy j3 2016), elképzelhető, hogy a telefon hibásodott meg, vagy létezik erre valahol valamiféle beállítás, vagy valamelyik alkalmazás miatt lett kikapcsolva?

Annyit még hozzátennék, hogy azóta egyszer rezgett, amikor véletlenül rezgő üzemmódra állítottam, de azóta semmi.



2019. nov. 29. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"azóta egyszer rezgett"

akkor talán nem a regzőmotor ment tönkre.


újraindítás megvolt?

nekemis volt már hasonló és egy telefon újraindítás/reset megoldotta.

2019. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már az újraindítással is próbálkoztam, de az sem oldotta meg a helyzetet.
2019. nov. 30. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!