Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolódik magától a...

Miért kapcsolódik magától a wifire az IPhone XR?

Figyelt kérdés

Este kikapcsolom és amikor felkelek már rá van csatlakozva.

Nem szeretek 0-24 elérhető lenni, mert akkor hívogat mindenki Messengeren meg írnak aztán nem válaszolok miközben ugye látják hogy elérhető vagyok

Valahogy ki lehetne ezt kapcsolni vagy valami?

A válaszokat köszönöm !


2019. dec. 1. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ki van kapcsolva a készülék, kizárt hogy kikapcsolt állapotban a WiFi-n lógjon.
2019. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Upsz, elnézést lehet félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy lezárom a telefont, nem teljesen kapcsolom ki.
2019. dec. 1. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lezárod a telefont attól még éber marad és minden szálon csatlakozik ahova tud.


Ha nem szeretnéd, hogy zavarjanak, akkor a ne zavarjanak módot használd


itt a hivatalos leírás:

[link]


Vagy megteheted, hogy eepőlőgép módba teszed a telefont amikortól nem akarod, hogy zavarjanak

így: [link]

2019. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lezárva tartod a telefont akkor abban a pillanatban már nem vagy elérhető a messengeren. (Nem vagy online, vagy vagy zöld, csak az első 2-3 percben még zölden mutat téged de utána már nem).


A másik dolog az üzenetek kézbesítése, ha látják, hogy kézbesítezt üzenetet kapsz (értesülsz róla, azt jelenti. Pl: rezg a telefonod vagy cseng, vagy ha gépen facezol és látod hogy van egy új üzeneted..) akkor arra is mondhatják, hogy nem válaszolsz, pedig tudsz róla hogy van egy üzid.

2019. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A beallitasokban kapcsold ki a wifit, ne a “felhuzos menuben” kulonben vissza fog csatlakozni reggelre..
2019. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!