Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt más is, akinek nem...

Van itt más is, akinek nem volt semmi baja sem a korábbi telefonok szélével?

Figyelt kérdés
Én sokkal szívesebben használok egy egyenes szélű telefont, mint egy olyan telefont amin van notch, és a 18:9 képernyőarány sem tetszik nekem. Azon kívül, hogy teljesen megfelel nekem használati szempontból, most már ezek miatt is addig tervezem használni a Huwei P9-emet, ameddig csak lehet, hátha addig kitalálják hogyan lehetne notch vagy egy képernyőben lévő lyuk nélkül megoldani a mai keskeny széleket.

2019. dec. 1. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, aztán lett egy P20-am (notch)


Első napokban "elrejtettem" a bevágást, aztán próbaképpen engedtem, és megszoktam, már az a furcsa, ha nincs


A lyukas kijelző viszont zavarna


Aztán lett egy mate 20 pro-m, ez kerekített, de szinte észre sem veszem már.

2019. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond ezzel, hogy nincs megoldás, ill. jobb lett volna hagyni az egészet. A mechanikusan előjövő szelfikamera koszgyűjtőnek jó, meg hogy bevárd, mi igaz a tartósságtesztből valós használatban. A notch, csepp, pötty pixeleket lop. A kijelző alatti kamera valahogy ijesztő, amikor felsejlik. Teljesen jó volt egy kis homlok egy jó hangszóróval meg kényelmes szenzorelhelyezéssel, esetleg vaku...
2019. dec. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OnePlus 7 pro-m van mióta kijött nagyjából.

Ez ugye egy mozgó kamera ami a tetején jön ki a telefonnak. Annyira gyors hogy én faceunlockot is használok a telefonon.

Azt hogy gyűjti a koszt ezzel nem értek egyet.

Hogy hosszú távon milyen azt nem tudom, de 5 hónap alatt napi 100szor mondjuk legalább nekem fel jön és nem úgy néz ki eddig mint ami el fog romlani

2019. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a szitu, mint az autóval. Nyilván agyon van bonyolítva, idővel egyre jobban, de általában mindenkinek teljesen jó. Aztán jön egy beállt elektronika cseréje vagy egy kéttömegű, és hirtelen egyre több a hibákról fröcsögő fórumtárs. Gondolom a telefonok fokozatos agyonbonyolítása se lesz kivétel.
2019. dec. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik,szerintem nagyon gáz.Galaxy A70-en is van belógó kamera,de az alkalmazásoknál a kép alatta van,azoknál nem lóg bele,legalábbis amiket én használok. Mondjuk az a jó,hogy ezt lehet állítani,ha valakinek nagyon nem jön be.
2019. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egészen véletlenül úgy találnák belőni a képarányt, hogy a normál, levágatlan teljes képhez ne kelljen a notch/csepp/pötty, tehát épp annyival meg lenne toldva a 18:9 stb méret, akkor azt mondanám, megoldották. De erre hogy én jövök rá egyedül az egész istenverése bolygón???
2019. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!