Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A70 készülék mennyire...

Samsung A70 készülék mennyire bírja a hideget?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Samsungot inkább ne vegyél.

Semennyire nem bírja a hideget a többségük és merülnek, mint az állat. Ha az ember nem akar megfulladni a bloatware-től ami a készülékeken gyárilag van, alap hogy kirootolja és mindent kitöröl, vaaagy... tesz rá CyanogenModot. Mondjuk az meg már megszűnt. Ne vegyél samsungot, az a biztos!

2019. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg, csak más a projektnév, végezd el a házi feladatot!
2019. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
LineageOS felmegy rá. :)
2019. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12

Jó, én ezt nem tudtam. Beszólogatni még nem kell, mióta normális telefonom van amit nem kell mindig "simogatni", hogy működjön, azóta nem (vagy csak alig) foglalkozom ilyenekkel. :) (Xiaomi)

Javaslom ne abból indulj ki, hogy itt mindenki kisgyerek (bár agyilag te lehet az vagy), az unatkozó trollocskákat ne a személyemben keresd.


#13 Igen, arról hallottam, de nekem egyszer elég volt a Samsung átkokkal szívni. Egyébként régi telefonokat valóban feldobják ezek a rendszerek.

2019. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor elavult ismeretekkel félrevezetni rendes segítség szerinted? A Lineage az utód egyébként.
2019. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Milyen elavult ismeret?

2017 eleje óta több Samsung átokkal szívtam már, de amikor más telefonját próbálja megjavítani az ember, nem arra gondol azonnal hogy "kirootolom a telefont, naaa, akkor keressük meg Lineage OS és 'how to install lineage xy on samsung galaxy ss'" dolgokra, hanem adatot mentek, vírusmentesítek, felteszem a gyári rendszert.


A Xiaomi-t csak kétszer kellett lassan 3 év alatt újrahúzni (sok szemét gyűlt össze már rajta...), a Samsungot hetente.

Vadiúj akkuval, újrakalibrálva merült le 4 óra alatt, úgy hogy nem is játszottam rajta, semmi!

Ilyen tapasztalatok után szerintem te sem ajánlanád ezt a márkát.

2019. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nekünk semmi gondunk a Samu-kkal: van egy 2 éves A5 meg egy 1 éves A8 a családban és hibátlan mindkettő. Ja, meg van egy több, mint 3 éves is (egy Galaxy Young S6310), ami már ugyan csak tartalék telefon, de még az is működik, bár borzasztóan elavult. Amíg én szenvedtem a kínai telefonokkal (Xiaomi is volt köztük), addig a Samsung-ok szépen tették/teszik a dolgukat. Megunva a szenvedést én is vettem egy Samsung-ot, mégpedig egy A50-et és ez szinte megváltás a kínai telók után! Üzemidőben gyengébb, de szinte minden másban jobb és a hideget is bírja, múltkor a mínuszokban ezzel fotóztam kint minden probléma nélkül. Ja, és ezt nem kell folyton újrainditgatni, meg újrahúzni, mint pl. anno a Redmi 4x-emet, ami állandóan lefagyott meg bezáródtak rajta az alkalmazások. De ez ilyen, mindenkinek más válik be! Azt pedig csak halkan teszem hozzá, hogy nagyon sokáig én is Samsung-ellenes voltam, de miután láttam, hogy a családban milyen szépen muzsikálnak a ("csak") középkategóriás Samu-k, megváltozott a véleményem. Persze, a Samsung-nak is vannak rosszul sikerült típusai, de melyik márkának nincsenek?
2019. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Nekem a Redmi 3S vált be.

Nekem Samsung xCover 2-m és Samsung Galaxy S5 Mini-m volt. Családban van Galaxy 6, 7... A felsőbb kategóriás samsungok valóban megbízhatóbbak.

2019. dec. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Akkor lehet, csak nekünk van szerencsénk, mert mindhárom A-szériás Samsung-unk remekül teszi a dolgát, bár azt tegyük hozzá, hogy az enyém még csak most lesz 2 hónapos, szóval ebből még messzemenő következtetést nem lehet levonni! Ettől függetlenül már most megfogadtam, hogy az életben nem lesz több kínai telefonom! Kicsit off, de ha már a dél-koreai márkáknál tartunk, a sógoromnak van egy, több, mint 4 éves LG-je, ami ugyan már nagyon elavult és 1 éve csak tartalék telefon, de a mai napig működik és sosem volt még szervízben. Szóval, nekünk nagyon beváltak a dél-koreai márkák!
2019. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ketteske vok megint: Minden márkából van sza......, de az természetesen a gyári csomagoláson keresztül nem látszik, ha Samu, ha Xiaomi, ha LG, ha Huawei, ha Honor, ha IPhone ha bármi, mert aki nem túl aszerencsés, pont kifog 1 gyárihibás selejtterméket.
2019. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!