Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül fordítva tettem...

Véletlenül fordítva tettem bele a SIM kártyát a telefonomba. Ezzel tönkretettem?

Figyelt kérdés
Tudom hülye vagyok, de ez volt az első okostelefonom. fordítva nyomtam bele SIM kártya tartó kis lemezt, így most már a tűvel sem lehet kinyitni mert beszorult. Mit lehetne tenni?

2019. nov. 15. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

hajlitsd el egy gémkapocs végét és azt digd be oda ahova a SIM tű is megy.

Hátha ki tudod így húzni a fiókot.

2019. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe,az erőltetett kinyítás rongálhatja az érintkezőket. A szerviz tudni fogja hogyan nyissa ki kár okozás nélkül
2019. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd írd le a sztori végét
2019. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xdxd
2019. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

A kulturált fórumozásnak van pár íratlan szabálya melyet nem csak itt, de máshol is érdemes betartani. Nem azért mert kötelező, nem azért mert én vagy más fórumon más admin mondja, hanem mert ezeket figyelmen kívül hagyva (valószínűleg) több fórumozóval is összetűzésbe fogsz keveredni.

– Tartózkodjunk az olyan semmitmondó hozzászólásoktól, amikor egy szakadt smiley-n kívül nem tudunk mit beírni. Ha csak ennyire telik, inkább maradjunk csendben.

2019. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
xd
2019. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!