Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont a Media...

Vettem egy telefont a Media Marktban és nem akarják visszavásárolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. 1 hónapja rendeltem online és 60 napos termékvisszavásárlási garancia van rá.

2019. dec. 5. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Oké,panaszkönyvbe írtál?!

Én a helyedbe netre raknám,oké a vételárat nem látod viszont,de jobb mint a semmi,ha ennyire szabadulni akarsz tőle!

/Bár nem tudom,mi Tescó üzletsoron vettünk kinafont,kb fél éve.Dualsimes volt ráírva.A pénztáros szólt hogy garancialevelet 2 boltal arrébb érvényesitik.Ott nézte meg az ügyintéző,nem dual simes csak elírás,vissza se kellett menni a pénzért)

2019. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tény, ami tény, mármint ami le van írva, de az alapötlet az lehetett, hogy karácsonyi ajéndékot lehessen vásárolni, viszonylag alacsony kockázattal, merthogy visszavásárolják ha nem tetszik.

Igazából nem arról szól, hogy 1 vagy 2 hónapot használod, aztán nem tetszik, visszaviszed. Nincs az a kereskedés, amelyik ezt pénzügyileg be tudja nyelni.

De tény, le van írva, és 1-2 hónapos készülék már nem hibátlan, mint azt feltételként szabják.

De marad a fogyasztóvédelem.....

2019. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De igenis hibátlan.
2019. dec. 5. 22:14
 14/19 A kérdező kommentje:

Miért ne tunák benyelni pénzügyileg?

Nem sokszor történik visszavásárlás.

2019. dec. 5. 22:15
 15/19 anonim ***** válasza:

Mondom: vidd vissza, ha nem akarják visszavenni: fogyasztóvédelem.

Egy halk kérdés: Te vennél olyan készüléket, ami nagyon jól néz ki, de látszik, nagyon apró nyomokból, hogy ezt NeM most vettÉk ki a dobozból?

Na ugye...

2019. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor ne írják bele a szerződésbe a 60 napos visszavásárlási garanciát.
2019. dec. 6. 09:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja persze... Használtad 2 hónapig, már kellene az újabb, és nem adják vissza a pénzt? Te visszaadnád ha a te vállalkozásod lenne?
2019. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem adnám vissza. És nem is írnám ki a honlapomra 100-as betűmérettel hogy 60 napos visszavásárlási garancia.
2019. dec. 9. 21:10
 19/19 anonim ***** válasza:

De akkor a konkurenciához képest, aki 60 napot hirdet, Te nem igazán adnál el semmit.

A net ma már mindenható, pillanatok alatt megtalálják a kedvezőbb megoldást és Te ott nagyon hátul leszel....

2019. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!