Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire érdemes Iphone-t venni?

Mennyire érdemes Iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok telefonok terén. Gondoltam rá, hogy Iphone-t veszek. Tetszik nagyon. Csak az egyik ismerősöm mondta, hogy nagyon rossz az ő Iphone akkumulátora és hamar lemerűl és hogy ez mindegyiknél így van, hamar elromlik. Szerintetek van benne igazság? A Samsung jobb? Vagy samsungot vagy Iphonet szeretnék venni.

csak nem tudom, melyikkel járok jobban.. Ti melyiket ajánljátok?

Köszönöm előre a válaszokat!



2019. dec. 5. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Samsunggal jársz jobban, feltéve, hogy nem szeretnél kiadni minimum 200ezret egy olyan telefonra, ami egy nap alatt lemerül.

Az iPhone, nem akarlak megbántani, laikusoknak tökéletes. De sokkal jobb képességű Androidos telefont lehet venni egy iPhone árából.

2019. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyit akarsz telefonra költeni?
2019. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Le leszek pontozva már előre látom..


Nekem évekig samsungom volt, aztán 3 éve lecseréltem egy iphone 7esre. Soha semmi bajom nem volt vele: nem fagy, a hidegtől sem fagy le (míg a samsugokkal rendszeresen előfordult, hogy télen a zsebemben megbántotta a hideg), az akksija 85%os. Én nem váltanék vissza semmiképp másra, csak iphonet fogok venni ezután.

2019. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Annyival még kiegészíteném, hogy egyszer sem kellett akksit cserélni, és egyáltalán nem merül gyorsan, vagy gyorsabban mint a samsung.
2019. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

"hamar lemerűl és hogy ez mindegyiknél így van, hamar elromlik"


10 éve iPhoneom van. Sosem volt gond az akkumulátorokkal.

A legelső (3GS) még mindig megvan, itt van a polcon, óraként használom és ha kihúzom a töltőt kb fél napig bírja. - Beleejtettem egy vödör vízbe csurgott belőle a víz, ez még nem volt semennyire sem vízálló, szétszedtem (laikus vagyok, nem szervizes) összeraktam és 4 éve a polcon van folyamatosan bekapcsolva... ja, tényleg hamar elromlik.

Az első iPad-em az iPad 2-es megvan, tökéletesen működik.

Az öesszeset (kivéve a fent említettet) 2 év után eladtam mindegyiket haveroknak, úgyhogy tudnám ha gond lett volna velük. Mindegyik üzemelt még 2-3 évet legalább.

Az akku természetesen tönkremegy egy idő után, ahogy minden másban, de ha nem levetett agyonhasznált 4-5-6 éves fost veszel nem lesz gondod. A haverodnak gondolom ilyenekkel gyűlt meg a baja.

A 2 éves 8 plusom akkuja 91%-os, tökéletesen működik, bírja egész nap.


Én mindenképpen ajánlom az iPhoneokat.

A 8/8Plus és az újabbak mindenképpen jó választás!

2019. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vennék Samsungot.

4 éve van iPhoneom közben egyszer volt kikacsingatás Samsung felé, de életem legrosszabb döntése volt.

Sokkal kevesebbet bírt mint az iPhone állandóan fagyott...

2019. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

2016 óta SE-m van, 2x úszott is, rengetegszer leejtettem, kutyabaja.

Most 8-ast szeretnék venni, ezt meg odaadni tesómnak vagy barátnőmnek, de lehet megtartom vésztelónak.

2019. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem akarsz vírusokat kapni, biztonságban szeretnéd tudni az adataid, jó kamerával akarsz fotózni, stabil rendszert akarsz ami soha nem fagy le és szerelmes akarsz lenni a mobilodba iPhonet veszel. Laikusoknak pláne azt szoktam ajánlani, mivel fogyatékosbarát kezelőfelülete van (nem sértésnek szántam). A rossz aksiról meg csak annyit, hogy én nagyon rendszertelenül töltöm az enyémet, mégis viszonylag lassan merül, pedig már 2,5 éves. Ja ez meg a másik. Ha nem 1 évig akarod használni, akkor is az iPhonet ajánlom. Egyébként a Samsung is jó telefon, Androidosok közül messze a legjobb, de közelébe nem ér egy Applenek.
2019. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
#7es válaszoló. Ne vegyél 8at, mert pontosan ugyanaz, mint a 7. Bátyámnak is 8 van és elismerte, hogy az én 7plusom jobb. Max akkor vedd meg, ha lételemed, hogy 4k 60fpsben tudj videózni. Ennyivel tud többet, amúgy meg kevesebb benne a RAM és jóval törékenyebb. 7es olcsóbb és jobban meg is éri.
2019. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

#1 nekem 4 évig volt androidom most pedig iPhoenom van. Egyáltalán nem merül. Azért mondják hogy merül mert az iPhone elbírja max grafikával a játékokat. Nem 200000 egy iPhone ott van az iPhone 7 is ami nekem jelenleg van és 3 éves használtan vettem, semmi baja sincs.

És az iPhone okat másképp kell tölteni de sokan 100ig hagyják fél óróra és 40 alá engedik. Ezt nem szabad csinálni mert romlik az akku amit folyamatosan jelez a készülék. És az IOS 13 ban csökkentik az alkalmazások energiaforrásait azaz nem merítik az akkut.

2019. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!