Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért a garanciában cserélt...

Aki ért a garanciában cserélt Iphone készülékekhez sürgősen segítsen!?

Figyelt kérdés
Olvasok ezekről a refurbished (felújított) készülékekről. Most készülnék venni egy iPhone X-et ami garanciában cserélt, és kapott rá a tulaj még 1 év garanciát (iStyleban cserélték neki). Az új készülékhez nem kapott dobozt, ami kicsit gyanús, bár nem tudom ez hogyan működik, nem volt még iphoneom. Ha nem kapott hozzá, akkor ez valószínűleg nem egy új készülék, hanem egy felújított?

2019. dec. 6. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
pszt!
2019. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért kiabálsz?
2019. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem a kérdést. Magadnak megválaszoltad. Olvas el.
2019. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Aki ért..." Olvasni tudunk azért?
2019. dec. 6. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki vadiúj készüléket akar, az köt biztosítást. Valamennyi befizetése után új, gyári dobozos készüléket kapsz. A garanciális csere nem jelent vadiúj készüléket, igen lehet felújított. De mivel garancia van rá így is, nem kell izgulnod.
2019. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes választ!

Szerintem így nem veszem meg, azért ez számomra nem ugyanaz mintha egy új készüléket kapnék.

2019. dec. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!